Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Sevgili Akrep para konusunda en yetenekli burçlardan birisiniz. İşteki becerinize çok az burç yetişebilir. Hayatınızdaki her şeyi kontrol altına almak istersiniz, özellikle para ile ilgili her konu sizin kontrolünüz altında olmalıdır. Hayatta hiçbir şeyin mücadele etmeden kolay elde edilmediğini bilirsiniz. Sizin çok kararlı oluşunuz, azminiz ve iradeniz başkalarına fazla gelebilir. Belli bir süre içinde çok para kazanmayı kafanıza koydunuzsa hiç şikayet etmeden en zor koşullarda çok uzun süre çalışabilirsiniz. Akrep burcu olarak tabii ki rahat bir eviniz, iyi bir arabanız ve kaliteli giysileriniz olsun istersiniz ama aslında siz paranızı harcamaktan hoşlanmazsınız. Paranızın çoğunun bankada ya da başka yatırım fonlarında durmasını ve siz uyurken bile artmasını istersiniz. Akrep burcu kimseye hava atmak veya etkilemek ihtiyacını duymaz. Siz kendi düşüncelerinize herkesinkinden daha fazla değer verir ve gerisini pek takmazsınız. Temel ve mantıklı ihtiyaçlarınız için para harcarsınız. Tutumlusunuzdur ama bir şey satın alırken en kalitelisini almak istersiniz. Herhangi bir şey sadece moda olduğu için ilginizi çekmez, ama eğer iyi bir yatırım olabilecekse ve iyi yapılmışsa onu almaya değer bulursunuz. Akrep burcu bir şeyi uzun süre arzulamaz, beğendi ise hemen alır. Kuvvetli içgüdülerinizle her şeyin iç yüzünü hissedebilirsiniz. Bu yeteneğiniz diğer özelliklerinizle birleşince zamanla servet sahibi olma ihtimaliniz çok yüksektir. Akrep burcu olarak duygularınızı dışarı yansıtmazsınız ve hiç bir şeyden korkmazsınız. Her ortamda blöf yaparak istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Akrep Burçları kararlı ve dayanıklı insanlardır, bu kararlı karakterleri kafalarına koydukları şeyi yapmadan pes etmelerine engel olur.  Zodyak’ta finans konularıyla ilişkisi olan sayılı burçlardandır. Akrep Burcu para durumu incelendiğinde bir Akrep Burcu özellikle de yüksek meblağlardan bahsediyorsak analiz yeteneğini ve sezgilerini devreye sokup sağlam adımlar atacak ve büyük başarılar elde edecektir.

Akrep Burçları’nın kendilerine hiç mi hiç acıması yoktur, her zorluğa katlanmak onların göreviymiş gibi düşünürler.  Bu neredeyse mazoşist karakterleri kendini finansal konularda da gösterir, onları maddi konularda da mucizeler bekleme lüksleri olmadığına ikna eder. Akrep Burçları amaçlarına ulaşana kadar zorluklara göğüs germekten kaçmayacaktır ve ulaştığı şeyin güzel olmasını da ister, lükse düşkünlüğü çok olmasa da vardır. Büyük bir ev, sağlam ve emniyetli bir araba ve güzel kıyafetlere sahip olmak yapılacaklar listesinde en üstlerde yer alır. Fakat bir Akrep Burcu’nu asla sadece marka olduğu veya ismi duyulduğu için bir şeyi giyerken veya bir yere giderken göremezsiniz. Verdiği paranın karşılığını görmek ister.  Eğer bir şeye yüksek meblağlarda para veriyorsa bunu sadece gerçekten kaliteli bulduğu için yapıyordur. Dolayısıyla Akrep Burçları’nı akıllı tüketiciler olarak kabul edebilir, istikrarlı mali portrelerini takdir edebiliriz. Analitik yeteneklerinin gelişmiş olması ve stratejilerde birkaç hamle sonrasını da görebiliyor oluşu yatırımlarını daha büyük başarılara taşır.

Akrep Burçları’nın yatırımlarını birkaç alana bölme alışkanlıkları, farklı araçlar kullanarak parasını çoğaltma isteği ve tek bir yatırıma güvenemeyişinden gelir. Zodyak’ın ortak yatırımlarının temsilcisi Akrep Burçları,  hayatlarındaki önemli kişilerle maddi kaynaklarını birleştirip çoğaltmayı uygun görür. Bunu yaparken esas olarak hedefledikleri şey ortak yaşamlarına ortak kaynaklarla devam etmek ve Terazi Burçlarının sembolü olduğu paylaşımı daha ileri götürmektir.


Akrep Burcu para ve zenginlik konusunda doğal yeteneklere sahiptir. Hayatın kontrolünü kendi ellerinde tutmak isteyen yapıları, onları para konusunda da bir yönetici yapar. Son derece kararlı, sabırlı ve mücadeleci olmaları, başarılarında pay sahibi olan önemli özellikleridir. Önlerine parayla ilgili bir hedef koymuşlarsa, o hedefe ulaşmak için her zorluğa göğüs gerecek ve hiçbir şart altında pes etmeyecek iradeye sahiplerdir.

Akrep Burcu zenginlik anlayışına göre iyi bir yaşam alanı maddi bir tatmindir. Çünkü lüks ve konforuna düşkün olan Akrep Burcu için yaşam alanının zenginleşmesi, hayatının zenginleştiğinin bir göstergesidir. Bu yüzden kaliteli şeylerden hoşlanan, zevk sahibi bir burç için para, zengin bir hayatın manevi tatminin yaşamak için yalnızca bir araçtır. Onun kimseye sahip olduklarıyla gösteriş yapmak gibi bir derdi yoktur. Bir şeye moda olduğu için para harcamaz Aksine bu konuda göze batmak istemez. Parayı mantıklı bir şekilde kullanmayı tercih eder. Tutumludur; ancak cimri değildir.  Para uğruna asla zevklerinden ödün vermez.

İnsanların akıllarını okuyabilen, iyi blöf yapabilen bir yapıları olduğu için, her zaman karşısındakinin elini görebilmesiyle bir adım önde olan Akrep Burcu, kuvvetli önsezileriyle ve analiz yetenekleriyle geleceği görebilir ve kendisini zenginleştirecek yatırım fırsatlarına, doğru zamanda, doğru atılımlar yapabilir. Bu nedenle bir Akrep Burcu için servet sahibi olmak an meselesidir.


Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Çiçeği

Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Diyet & Fitness

Akrep Burcu Eğlence

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Güzellik

Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep Burcu ile Ortaklık

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Akrep Burcu Künye

Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Akrep Burcu Otomobil

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Stresten Arınma

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Uygun Meslekler

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ?

Akrep Burcu Babaları Nasıl Olur?

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler

Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli

Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli

Akrep Burcu Mitoloji

Akrep Burcu Sembol

Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı

Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu

Akrep Burcu Karanlık Yönleri?

Akrep Burcu Kayınvalide Ne İster?

Akrep Burcu Gıcık Yönleri?

Akrep Burcu Çekilmez Özellikleri?

Akrep Burcu Ayrılık Acısı

Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu Kadınına Alınacak Hediye

Akrep Burcu Çocuğu

Akrep Burcu Doğal Taşı

Akrep Burcu Doğum Günü

Akrep Burcunu Etkileme Yolları

Akrep Burcu Efsanesi

Akrep Burcu Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Merkür İlişkisi

Akrep Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1093 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme