Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (04 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akreplerburcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında yeni haftaya merhaba diyoruz. Siz bir çok açıdan hem dışarıdan hem içeriden güçlü olmaya zorlanıyorsunuz. Aslında buna zorlanma demekten ziyade, testten geçiyorsunuz demem daha doğru olacaktır. Kişisel kararlarınızı uygularken, bir eylemde bulunurken, başka insanlar, koşullar üzerinizde baskınlı oluşturarak kendilerini hatırlatacaklar. Bize düşen, kendimizden emin olmak, güven duygumuzu ayakta tutmak, gerçekçi olmak. Bunlara dikkat edersek başkalarının bizi kullanması, gücümüzü hafife alması mümkün olmaz. Eğer ayakkabımız sağlamsa, taşa çarpsak da, yolumuzda ilerleriz. Öyle değil mi?

 

 

Saat 14:31-17:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sağlam olmayan, yerine oturmamış, bizi endişelendiren, kafamızda sorular oluşturan bir şey varsa, durup onun üzerinde derinlikli düşünelim. Zamanımızı alsa da önemli değil. En azından yanlış bir şey yapmamış oluruz.

 

Saat 17:45 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay, felsefe, dini, araştırma, rehberlik, danışmanlık vesosyalleşmenin etkili olduğu alanlarda hem paylaşımda bulunma hem de kazançlı çıkma yönünde etkin kılıyor. Genelde iç gözlemde bulunmayı seven Akreplerbu saat itibariyle biraz daha dışa dönük olabilirler. En azından kazançlı çıkacaksak, böyle olmamızda yarar var.

 

Saat 21:24 Ay-Mars ve saat 21:29 Ay-Neptün zorlayıcı görünümleri kazancımız, aşk hayatımız,hedeflerimiz konusunda hayallerimizin çok güçlü olduğunu gösteriyor. Bizi harekete geçiren bir çok arzumuz var. Fakat bizi sıkıntıya sokan, bunlara ulaşmaya çalışırken kısıtlanıyor olmak.İşte bu bizi rahatsız ediyor.

 

Saat 22:56 Mars-Neptün kavuşumu çalışma hayatımız, sağlığımız ve genel olarak günlük tempomuzda, kafamızın içinde soru işareti uyandırabilecek bir durum varsa onu gerçekçi bir şekilde çerçeve içine alarak çözmeye çalışalım. Kulak arkası etmeyelim. Sağlam mı değil mi, büyük bir problem mi diye mutlaka gözden geçirelim. Bu her konuda önem taşıyor.

 

Saat 23:40 Ay-Venüs olumlu görünümü, kazanmak adına hiç kimseye taviz vermekten hoşlanmadığımızı işaret ediyor. Hem mali hem iç dünyamızda taşları yerine oturtmakta zorlanıyoruz. Önümüzdeki gerçeği değil, bizim için olması gerekeni istiyoruz. Deyim yerindeyse, pişmiş aşa su katmaktan yorulduk.

 

 

Ayrıntılarda gizlidir bazen HAYAT

İNSAN, ancak kendini FARK ETTİĞİNDE başlar HAYAT....iremSU

 

 

Kendimizi mutlu hissedeceğimiz güzel gelişmelerle karşılaşacağımız bir hafta dileğimle,

 

 

Hürriyet Astroloji

Arka planda yürütülen işler ortaya çıkıyor, planlarınızı bu merkezde yaparak kazanan taraf olabilirsiniz. Karşı tarafı dikkatli dinlemeli, ama kazanamayacağınız tartışmalara girmemelisiniz. Yeteneklerinizi kullanmanıza yardım edebilecek gerçek projelere yönelmelisiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Size en fazla uyan yoldan ilerlemelisiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Ay burcunuzda gezinirken daha planlı olabilir, kişisel konulara öncelik verebilirsiniz. Son zamanlarda başlayan işleri bilinçli bir çaba ile hızlandırma şansınız var. Uzun vadeli bakış açısı geliştirmek, her açıdan kalıcı adımlar atmak üzere yeni planlar geliştirmelisiniz. Hayatınıza yeni hedefler koyduğunuz bu dönem duygusal etkilere kapalı olun.

Vatan Gazetesi

Mantığınızla duygularınız arasında kalacaksınız bugün. Sezgilerinize kulak verin ama işin içinde mantıksal bir açıklama da olmalı. Biri size “neden buna karar verdin?” dediğinde “canım öyle istedi” diyemezsiniz. O zaman siz de mantıksal gerçekleri bulmaya çalışın.

Turk.net

Çevrenizle ilişkileriniz ön plana gelirken yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kafanızdaki düşüncelerinizi pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Bu gün yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizin engellemelerle karşılaşabilir.
Para Durumu: Bakım konularına ağırlık verebileceğiniz ve kendiniz için alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz.
İş Yaşamı: Bugün kendinizi ayrıntı gerektiren işleriniz için yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Yöntemli ve dikkatli hareket etmelisiniz. Kısa yolculuklar işiniz için yeni gelişmeler sağlayıcı olabilir.
Aşk Yaşamı: Ay ın durumu, ikili ilişkilerinizde gergin bir gün yaşamanıza neden olabilir. Bugün özellikle sevdiğiniz ile ilgili konulara aşırı duygusal yaklaşabilirsiniz. Esnek davranmaya gayret etmelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar yaşanacağı görülüyor. Düşünce ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Bilim... Gösterişli ve şık giyinmek, marjinal olmak istiyorsunuz. Her duruşunuzda zarafet var adeta. Karşı cinsin tüm dikkatini üzerinizde topluyorsunuz. Rahat davranın.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.

Sabah Gazetesi

Akıllı kişileri sevdiğiniz malum. Bugün ortak ilişkilerinizle birlikte hareket etmek zorunda kalacaksınız. İdeallerinizle birlikte çevresel koşullarını gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerin hızlı hareket etmesinden hoşlandığınız için, bugün seçeneklerinizi kendi isteklerinizle birlikte değerlendireceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0117 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme