Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (02 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler 2 Şubat saat 04:47-26 Şubat saat 04:03 arasında etkili olacak  Venüs-Kova burcu süreci,  ailevi ortamdaki ilişkileriniz, paylaşımlarınız, birbirinize olan ilginiz, sevginiz, uyum ve uyumsuzluklarınız tümüyle önemli hale gelir. Ne kadar değerli bulunduğunuzu bilmek istersiniz. Bir sıkıntınızı, iş veya özel hayatınızla ilgili bir meseleyi dile getirdiğinizde size yardımcı olunmasını arzularsınız. Düşüncelerinize önem verilmesini, kararlarınızın saygıyla karşılanmasını beklersiniz. Eğer kendinizi huzur ve emniyette hissettiğiniz bir yerde yaşıyorsanız tabii ki mutlu olursunuz. Fakat iş, eş, para, aile veya yaşanılan ortamda rahatsız edici durumlar varsa size uymayan şartlar nedeniyle canınız sıkılabilir. Akrepler aslında Temmuz başına kadar bir takım zorlanmalar yaşasalar da, Temmuz sonrası başka bir yere yerleşim anlamında şans elde edeceklerini söylemeliyim. Ayrıca 27 Şubat sonrası Venüs Balık burcunda ilerlediğinde sorunlarınıza çare bulmanız, düzgün kararlar verebilmeniz, çocuklarla ilgili konularda iç huzurunuz yerine gelir, inancınız artar, şifalanırsınız. Onun için, Venüs Kova burcu döneminde yaşanabilecek baskı veya sıkıntıları gözünüzde büyütmek yerine, hayatınızı yeniden şekillendirdiğinizi ve yeni bir yolun başında olduğunuzu düşünün.

 

 

Venüs-Kova burcu geçişinin önemli tarihleri: 6, 7, 11, 18 Şubat. 6 Şubat tarihinde iş ve evinizde,  ailevi yaşamınızda  özgür kararlar vermek istersiniz. Size müdahalede bulunulmasından hoşlanmazsınız. Kafanızın içinde bir takım yenilikler uyanır, bunları gerçekleştirmek istersiniz. Eğer iş koşullarınız size göre yetersizse, sabırsız davranışlar sergileyebilirsiniz. 7 Şubat tarihinde elinize bir miktar para geçebilir. Maaşınızı alabilir, birisinden destek görebilirsiniz. Ancak bunların bir kısmını ödemeleriniz için ayırmanızda yarar var. 11 ve 18 Şubat tarihleri, yukarıdaki paragrafta bahsettiğim zorlanmaların işaretçisidir. Sorumluluklar artar. Değişim ve dönüşüm süreci olduğu için, Temmuz ayına kadar bir çok konuda ciddi ve gerçekçi bir şekilde düşünmeniz gerekecektir. Görüyor ki, iyileşmeler var.

 

 

Not: Aynı güne rastlayan,,,,,,2 Şubat saat 03:54-12 Mart saat 08:26  tarihleri arasında etkili olacak Mars-Balık burcu geçiş etkilerini, Şubat Aylık Yorumunuzda gözden geçiriniz. Uzun oluyor diye buraya eklemedim bilginize.

 

Bu iki sürecin sizlere hayırlı gelişmeler yaşatması dileğimle,

Şubat aylık yorumlarına gösterdiğiniz ilgi adına yürek dolusu teşekkürler ediyorum. İyi ki varsınız. Sağolunuz, varolunuz.

 

Hürriyet Astroloji

Ev ve aile konularının altı çiziliyor. Herkesi memnun edemezsiniz, imkansızı başarmaya çalışmayın. Belli bir konuyu inatçı bir kişiye anlatmaya çalışırken zaman kaybedebilirsiniz. Kendi işlerinize ve projelerinize yoğunlaşmanızda fayda var. Herşeyin fazlası zarar. Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, değerli eşyalarınızı ve paranızı güvenli yerlerde tutmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Sporla ve yarışmalı nitelikli aktivitelerle günü güzelleştirme şansınız var. Ancak bunu evden az da olsa uzaklaşarak yapmaya çalışın. Fazla efor gerektiren bir şey yapmanız gerekmiyor. Yürüyüş bile yeter. Hele ki bir de işin içinde aşk varsa eksik parça kalmamış olacak.

Turk.net

Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulacaksınız. Çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde çabalarınız, ilgi görecek. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz.
Para Durumu: Maddi konularda disiplinli ve kararlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Bazı beklentilerinizde gecikmeler olabilir ve beklediğiniz haberler bugün gelmeyebilir. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih etmelisiniz.
İş Yaşamı: İş yaşamınızda oldukça yoğunlaşacağınız ve yeni görevler üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin de yerine karar vermeniz hatta onları yönetmeniz gerekebilir. Düşüncelerinizde her zamankinden fazla yoğunlaşıyorsunuz ancak gereksiz bazı detaylar sizi çok uğraştırabilir. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Olayların gelişiminden emin olamıyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Aşk yaşamınızda sabırlı davranacağınız ve belli kalıplara bağlı kalmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Duygusal konularda isteksizlik ve soğukluk gösterebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle istediğiniz anlamda iletişime geçmeniz zor olacaktır ve duygularınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi sınırlanmış etkiler etkiler altında hissedebilirsiniz ve bugün duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden biriyle bir duygusal gerilim yaşanabilir.

Takvim Gazetesi

Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.

Güneş Gazetesi

Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.

Sabah Gazetesi

Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir. Bugün, fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0042 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme