Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (03 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler  Pazar günümüz saat 15:56 da burcunuz üzerinde oluşan  sondördün etkisi altında başlayacak. Bu görünüm, sabit bir bakış açısı çerçevesinde hareket etmeniz anlamına geldiği gibi, inatçı davranmanız,  kendinizi her konuda haklı görmeniz demektir. Size göre düşünceleriniz tümüyle doğru olabilir. İçinizdeki arzular, yaşamanızı bir hamur gibi kendi ellerinizle şekillendirmeniz gerektiğini söyleyebilir. Dışarıdan hiçbir kimse ve hiçbir neden haklı dahi olsa, sizin fikirlerinizi değiştirmeye yetmez. Yolunuz bellidir, size uyan uyar, uymayan gidebilir. Bu tarz düşünmeniz doğal olarak ilişkinize negatif yönde tesir edebilir. Partneriniz bu inatlaşma karşısında size tepki verebilir. Aslında verdiği tepki, sizin ona olan davranışlarınızın bir sonucudur. Bu yüzden ona içerlemeye ve kızmaya hakkınız yoktur.

 

Bu görünüm altında,  benim dediklerim, benim ilkelerim, isteklerim  önemli diye düşünürsünüz. İlişkinizin niteliğine göre, bu inatlaşma problemlere neden olabilir. Sondördün,  derin bir şekilde düşünmeyi ve size ait her değeri tutkuyla sahiplenmeyi sağlayabilir. Eğer aranızda sorunlar varsa, bu enerji sizi dürtüsel olarak harekete geçirerek sevdiğiniz insanla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Böyle bir durumda esneklik gösterebilir biraz özverili davranabilirseniz bunun karşılığını almanız mümkündür. Tam tersi durumda ise kısasa kısas mantığı devreye girebilir. Yani ne ekerseniz onu biçebilirsiniz. Sakin olmanızı öneriyorum.

 

 

Mutlu bir Pazar, aydınlık ve neşe dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Planlarınızı sahneye çıkartmaya hazırsınız. Kapalı kapılar ardındaki olaylar açığa çıkmak üzere, bu durum dikkatleri üzerinize toplamanıza yardım edebilir. Geleceğe yönelik planlarınız konusunda daha rahat hissetmenizi sağlamak için, evle ilgili bazı konuların dikkatle ele alınması gerekiyor olabilir. En iyi şekilde ilerlemek ve fark yaratmak istiyorsanız dürüst olmak şart.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Sporla ve yarışmalı nitelikli aktivitelerle günü güzelleştirme şansınız var. Ancak bunu evden az da olsa uzaklaşarak yapmaya çalışın. Fazla efor gerektiren bir şey yapmanız gerekmiyor. Yürüyüş bile yeter. Hele ki bir de işin içinde aşk varsa eksik parça kalmamış olacak.

Turk.net

Bugün gerçekci olamamanız ilişkilerinizde zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Para Durumu: Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.
İş Yaşamı: Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
Aşk Yaşamı: Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugün çatışmalara çok daha fazla yatkınsınız, öğle saatlerinde bu daha belirgin olabilir. Kişilerle çarpışabilir, aşırı bir inat sergileyebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Mühür... Evlilik için oldukça uygun bir dönemdesiniz ve bu durumun siz de farkındasınız. Yalnızlığınızı bitirmek istiyorsunuz ki oldukça şanslı bir dönemdesiniz bilin.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. İşinizle ilgili ilginç gelişmelerin olduğu bir gündesiniz. Yeni şartlar lehinize gelişmesi, sizi de şaşırtacak. Bugün, kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalı, ikili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0053 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme