Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.

Vatan Gazetesi

Bugün işlerinizi yoluna sokmak için her zamankinden daha çok mücadele etmeniz gerekebilir. Hem elinizdeki işe kendinizi vermeniz hem de iletişim sorunlarına karşı bir şeyler yapmanız gerekebilir. Tartışmalardan kaçının.

Milliyet Astroloji

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız duygusal geçişler işinizi etkileyebilir.

Radikal Gazetesi

Bugün 13.00’dan sonra iş hayatınızla ilgili görüşmelerinizden fayda elde ederken, aile büyükleriniz, yaşça büyük kişiler ve patronlarınızla olumlu diyaloglar geliştirebilirsiniz. Kendinizi toplum içinde sağlam kararlarınız, enerjiniz ve yapmak istediklerinizle muazzam iyi ifade ediyorsunuz.

Hürriyet Aile Burçlar

İşleri kendinize özgü metotlarla halletmeniz etrafınızın dikkatini çekebilir, beğeni toplayabilirsiniz. Gerek yaşam tarzınızda gerekse ek kazanç yollarınızda yapacağınız bazı düzenlemeler ilişkilerinizin de gelişmesini sağlayacaktır.

Günün Atmosferi:Zorlayıcı kişiler ve durumlar söz konusu… Günün ilk yarısı zorlu ve yorucu geçebilir. Agresif ya da stres yaratan kişi ve durumlarla baş etmek durumunda kalabiliriz. Daha fazla mücadele etmemiz gerekebilir. Tehlikeli, ufak tefek kazalara yol açabilecek durumlara karşı dikkatli olmamızda fayda var. Akşam saatlerinde ise bazılarımız için sürpriz gelişmeler, ani değişiklikler, jestler ya da eğlenceli planlar söz konusu olabilir. Fakat bugünden itibaren aldatıcı enerjiler de devrede, bizi yavaşlatabilir ve gücümüzü düşürebilir. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 1 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 00:44 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide güven, huzur, sadakat, uzun ömürlülük gibi olguları mutlaka önemsemeniz gerektiğini gösteriyor.

Saat 02:23 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 08:36 Ay-Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. İş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat ediniz.

Saat 18:42-2 Haziran saat 05:47 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Güzel niyetleriniz karşılıksız kalmasın. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

 

HABERTÜRK Gazetesi

Para giriş-çıkışlarınızı iyi dengelemeniz gereken bir ay sizi bekliyor. Alacak-verecek dengenizi sağlamaya çalışacaksınız. Bugün, iş ortamlarınızda değişik ve farklı olan her şey ilginizi çekebilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0051 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme