Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Akrep Burcu Falı

Sevgili Akrepler, 28 Kasım saat:04:26 - 17 Aralık saat:05:53 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bu geçişi yöneten Jüpiter-Aslan burcunda. Cesaretlilik ön planda. Kazanmak adına kendinizi gösterecek, fikirlerinizi ifade edecek, yaratıcı yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Bu anlamda güçlüsünüz. Geniş alanlarda sanatınızı icra edebilirsiniz. Eğitim ve iş hayatını bir arada sürdürerek para kazanabilirsiniz. Tecrübe edinebilirsiniz. Bu yılki geçiş, büyümek adına akıllıca düşünmeyi, buna göre deneyim sahibi olma anlamı taşıyor. Parayı kazanıyoruz ama bunu çalışarak, kendimizi ifade ederek yapabiliyoruz.

İhtiyaçları almak, olumlamada bulunmak, kısa seyirli geziler, öğrenmek, deneyim sahibi olmak, sevdiklerle bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ancak ne olursa olsun üzerimizde baskı kuran değil bizim de kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere daha fazla önem veriyoruz. Merkür-Yay burcunda gölge yanları fazlaca olan bir etkidir. O nedenle bizim de, uzmanların görüşlerine, bir bilene sormamızda yarar vardır. Paramızı ölçülü ve idareli bir şekilde harcamak, geri ödenmesi zor olan borçlara girmek yanlış olacaktır.

Saat 11:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı sıra dışı bir yaşam sürmek, özgür olmak arzumuz yoğunlaşıyor. Bir taraftan da, dış dünyada kendimizi ifade etmemiz, sorumluluk almamız gerekiyor.

Saat 19:14-29 Kasım saat 00:03 arasında boşlukta ilerleyecek Ay süresince, eğer kafanızın içinde birçok yeni proje, fikir veya plan varsa bunların üzerinde çalışabilirsiniz. Böylece eksikleri tespit etmiş olursunuz. Bu kısa zaman diliminde etrafınızla olan diyalogunuza dikkat ediniz.

Zorlukların sizi yıldırmaması, gücünüzün her daim yüksek olması dileğimle,

Gününüz güzellikler içinde geçsin. Kalben sevgilerimle, 


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Bazı plan, karar veya düzenlemeleriniz esnasında dikkatli olmanızda fayda var.

Zira, sadece kendinizi değil, diğerlerini de düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Ev ve aileye dair konularda bazı gelişmeler yaşanabilir. Ailenizle olan iletişiminizde daha sakin ve sağduyulu olmanız gerekebilir. Özellikle babanız veya ailenizin yaşça büyük erkekleriyle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Öte yandan evinizle ilgili bazı tamirat veya yenileme işlerini halletmek açısından uygun bir gündesiniz.

Türk.net Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

İş hayatında başarılısınız. Kurnazlığınız ve kullanmasını çok iyi bildiğiniz zekanız sayesinde her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Çevrenizdeki daha önce çeşitli nedenlerle kırdığınız insanların gönlünü bugün tatlı dilinizle alacaksınız.

Aşkta şanslısınız. Sizde şeytan tüyü var, karşı cinsin her zaman ilgisini ve taktirini topluyorsunuz. Arkadaşlarınız size kırgınlar çünkü onları çok ihmal ettiniz. Bugün onlarla vakit geçirmek için zaman ayırmaya çalışacaksınız.

Aşk Yaşamı: Aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. İşyerinizde sizden hoşlanan biri var. O ne kadar size bu ilgisini belli etmeye çalışsa da siz görmezden geliyorsunuz. Bugün sizden hoşlanan bu insanla biraz vakit geçirecek ve konuşma fırsatı bulacaksınız. Bugüne kadar onunla bu şekilde konuşmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Çünkü düşündüğünüzden çok farklı biri olduğunu fark edeceksiniz.

İş Yaşamı: İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisiiçerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.

Para Durumu: Çok çalışmanıza ve harcamalarınıza mümkün olduğunca dikkat etmenize rağmen bir türlü arzu ettiğiniz ekonomik rahatlığa ulaşmış değilsiniz. Biraz daha sabretmeli ve parasal konulardaki bu tutumlu davranışlarınızı sürdürmelisiniz.

Dikkat: Kendinizi işe güce çok fazla kaptırdınız ve arkadaşlarınızı ihmal ettiniz. Bugün onları görmeseniz de en azından arayıp hatırlarını sormayı akıl etmelisiniz. Unutmayın, dostluklar kolay kurulmuyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor ve onlarla kombinasyon işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacaktır

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

27 Kasım 2014 26 Kasım 2014 25 Kasım 2014 24 Kasım 2014

23 Kasım 2014 22 Kasım 2014 21 Kasım 2014 20 Kasım 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme