Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Akrep Burcu Falı

Sevgili Akrepler,  Yengeç burcunda ilerlemesini sürdüren Ay, derinliklerimizde saklı olan özel duyguları işaret ediyor. Ailemizin tüm üyeleri, sevdiklerimiz, özlediklerimiz tümüyle burnumuzda tütebilir. Yuva kurmak, hayatımızı güvence altına almak isteriz. Dıştan bakıldığında kimse anlamaz ama biz sert bir kabuk altında gibiyizdir. Hem sınırlarımızı korumak isteriz hem de bizi kimsenin üzmesin diye duvarlar öreriz.

Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkındasınızdır. Sahip olduğunuz her şeyi  koruma altına alabilirsiniz.

Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarfedersiniz.

Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, dışarıdan içe yönelerek, ilişkilerimizi elimizden geldiğince tarafsız bir şekilde gözlemlemeye çalışmanın doğru olacağını gösteriyor. Eğer beklentilerimiz bir ilişkide karşılanmıyorsa, bütünlük yoksa, gönül birliği kurulamıyorsa doğaldır ki, insan pek de olumlu düşünmez. Hatta bencil mi olmak gerekir diye içinden geçirir. Bu görünüm hayatın genelinde, beraberliklerde bir olmak ve bir arada olmak adına neler yapılması gerektiğini düşünmenin işaretçisidir. Bu sağlanacak mı, sağlanmayacak mı, ona bakacağız ve buna göre ilişkimize bir yön çizeceğiz. Ayrıca mali ilişkilerimiz, arkadaşlıklarımıza da bakacağız. Kendi içimizde süzgeçten geçirme günümüz diyebiliriz.

Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlığında, bir yandan ilişki anlamında her şeyi titizlikle ele alıyorsunuz, kontrol ediyorsunuz, düzeltmeye çalışıyorsunuz. Diğer taraftan aşkta aşırı fedakarlıkta bulunuyor. Sonra da neden istediğim gibi olmuyor diye kendinize yükleniyorsunuz.  İş konularında da durum buna benziyor. -Hedefe mutlaka varmalıyım, değerlerime sahip çıkmalıyım, karmaşık durumlardan kurtulmalıyım diye düşünürken, diğer taraftan -Her şeyi kontrol edemem ki, ben de bir insanım, biraz rahatlamaya ihtiyacım var diyebilirsiniz.

Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Bazı bilgilerinizin, düşüncelerinizin veya duygularınızın bilinmesini isteyebilirsiniz veya bu durumu yaratmanız faydalı olabilir.

Gelecek planlarınızı oluşturmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Akademik çalışmalar açısından son derece verimli bir gündesiniz. Çalışmalarınız dikkat çekebilir. Aynı olumlu hava yayıncılık alanındaki işleriniz içinde geçerli olacak. Sorumluluk duygunuz işlerinizde öne çıkmanızı sağlayacak. Yine de yeni girişimlerde bulunmakta aceleci davranmamaya dikkat edin.

Türk.net Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Duygularınızın oldukça hassas olacağı bugün çevrenizden fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. İçsel dünyanızın zenginliği sizi olumlu yönlendirebilir. Bilinçaltı problemlerinizden rahatlatıcı çalışmalar yaparak uzaklaşabilirsiniz. Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutacak. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşkta hislerinizle hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek. Aldığınız sert açılar ikili ilişkiniz konusunda zorlanabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.

İş Yaşamı: İşinizle ilgili bir açık vermemek için azami bir dikkat gösteriyorsunuz. Ancak bazı davranışlarınızdaki yapaylık gözden kaçmıyor. Kendiniz gibi olmaya çalışmalısınız. Mesai dışına taşan işlerinizin yorgunluğu içerisindesiniz. Üzerinize aldığınız için sorumluluğunu gereğinden fazla yüklendiniz. Bu arada yemek saatlerinizi aksatmayıp, sağlığınıza özen gösterin.

Para Durumu: Maddi konulara verdiğiniz önemi artabilir. Seyahatler ve eğitim ile ilgili harcamalar gündemde olabilir. Yatırımlarınız ve girişimlerinizde doğru hedefleri belirleyin.

Dikkat: Kuşkucu tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu tür tavırlarınız ile sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Sizin farklı düşünceleriniz karşısında, onların tepkili davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bugün, sosyal ilişkilerinize ağırlık verecek ve .akşam saatlerinde ailenizle birlikte eğlenceli ortamlara katılacak veonlarla hoş vakit geçireceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

16 Eylül 2014 15 Eylül 2014 14 Eylül 2014 13 Eylül 2014

12 Eylül 2014 11 Eylül 2014 10 Eylül 2014 9 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme