Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (02 Mayıs 2016)

Takvim Gazetesi

Günün ilk saatleri biraz sıkıcı geçebilir. Ama gün içinde başınızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız. Doğru kararlar alıp isabetli işler yapacaksınız.

Hürriyet Astroloji

Çevrenizi üzerinde yoğunlaştığınız işlere veya projelere göre düzenleyebilirsiniz. İyi bir arkadaşınızla ya da partnerinizle paylaşacağınız fikirler duygusal davranmamanız durumunda daha iyi bir seviyeye taşınabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Bugün duygusal konular gündeme geldiğinde daha esnek olmalısınız. Ortaklaşa konular üzerinde durmak gerekebilir.

Vatan Gazetesi

Hayatınızı paylaştığınız kişiyle, eşinizle aranızda duygusal anlamda yakınlık kurma ve karşılıklı özveride bulunma adına hevesli olacağınız günlerdesiniz. Aranızdaki sevgi bağının kıymetini anımsama fırsatı olabilir.

Elle Dergisi Astroloji

Aşk yaşamınızla, tutkularınız ve duygularınızla ilgili kaos bugün kendini daha fazla hissettirebilir, gösterebilir. Sevgi söz konusunda, sevdikleriniz ve çocuklarınız konusunda biraz gerçekçi olmak hem size hem de etrafınızdakilere iyi gelecektir. Sanatsal konulara odaklanarak içinizdeki bu hassasiyeti dağıtabilecek kanallar yaratabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Gün içinde özel hayatınızda hayalci davranmanız söz konusu. Kendinizi eğlenceli olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Başkalarının hikâyelerini dinlerken, kendi yaşadıklarınızı sorgulayacaksınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 06:35 Ay-Mars görünümü, aşkın derinliklerinde kaybolurken bize ait olan bir şeyin asla uzaklaşamayacağının bilincinde olduğumuzu hatırlıyoruz. Değerlerimizi iyi niyetli bir şekilde savunuyoruz. Çünkü onları kolay kazanmadığımızın gayet iyi farkındayız.Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumu rahatlatıcı, huzur verici, aşkı hissetmemizi sağlayıcıdır. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz.Saat 14:59 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü, hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Buna mecbur olmak dahi bizi yoruyor çoğu zaman. Duygusal anlamda sıkıntılı olabiliriz. Saat 23:17 Ay-Pluto arasındaki olumlu enerji akışı, ruhunuzu dinlendirici olduğu gibi, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayıcıdır.  Kafanıza takılan meseleleri çözüme kavuşturacak gücünüz yükselir. Biriyle tanışmak veya mevcut ilişkinizde kendinizi gayet iyi hissetmek mümkündür. Daha özel, daha yakın ilişki,  sevgi ve şefkat gibi duygulara hayatınızda yer verirsiniz. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Radikal Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Görmezden geldiğiniz ya da üstünde durmadığınız konularla uğraşmanız gerekebilir. Çözümlenmesi gereken şeyler var ve bu anlamda yeni planlar yapmak düşündüğünüz kadar zor olmayacaktır.

Günün Atmosferi:Spritüel konulara ilgi duyabilir, rüyalarda artış yaşayabiliriz. Bilinçaltı algılamaların arttığı günlerdeyiz. Sezgilerimize güvenebilir, kendimizi iyi hissedebiliriz. Ancak, bazı konulara odaklanmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz. Harcamalarımızı kontrol etmekte de zorlanabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 2 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0084 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme