Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Akrep Burcu FalıSevgili Akrepler güne, sizin öz burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz. Bugün anlaşılmak istiyorsunuz. Söylediklerinizin dinlenmesi son derece önemlidir. Eğer aradığınız güveni karşınızdaki kişide bulursanız ilişkiye girmekten çekinmezsiniz. Yeter ki, karşınızdaki kişi buna değecek biri olsun. Ancak sizi kıskandırmaya, üzerinizde baskı kurmaya, sizi başkalarıyla bir olup çekiştirmeye kalkışırsa vay haline. Siz, karda yürüyüp izini belli etmez dedikleri insanlardan hoşlanmıyorsunuz. Evet, belki siz de çoğu zaman böyle davranıyorsunuz. Ama başkası böyle yaptığında hele bu kişi sevdiğiniz biriyse sabır göstermeniz pek kolay değil.

Saat 10:26 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınızdan ailevi yaşantınıza kadar önemli konularda, derinlemesine tahlilde bulunmanın doğru olacağını gösteriyor. Bir hayli tutkulusunuz. Başarı, alkışlanmak, yeni bir şeyler yapmak arzunuz bir hayli yüksek.

Saat 23-11-23:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.

Güzel gönüllerle buluşmamız, mutluluğa kavuşmamız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Uzun zamandır kabullenmek istemediğiniz konuları ilgilendiren çözümler sizde olabilir.

Nostaljik anlar yaşayabilir veya duygularınızı saklamakta zorlanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl yaşadıklarınızın üzerinden geçerek yaşadıklarınızın sonuçlarını değerlendirebileceğiniz bir gün. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugün ikili ilişkinizde bir takım karmaşalar yaşayabilirsiniz. Yine de aşk ilişkinizde hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz. Yapacağınız çok şey var ve bu belki de sizi bir miktar rahatsız ediyor. Daha sağduyulu davranmaya bakın.

İş Yaşamı: Bugün ortaklık konularında ihtiyacınız olan olumlu etkiler mevcut. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için moralinizi yüksek tutun. Hareket dolu, enerjik bir gün. Yeni tanışmalar mümkün.

Para Durumu: Bugün kısa yolculuklar gündeme gelip, çevrenizle iletişiminizde artış olabilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eviniz ve ya sevdikleriniz harcamalar yapmanız söz konusu olabilir.

Dikkat: Sorumluluklarınızı daha fazla ciddiye almalısınız. Eğer aklınıza ilk ya da kolay geleni yapmaya çalışırsanız ileride hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konuların sizi olumlu etkilediği gerçek. Bazı planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

18 Aralık 2014 17 Aralık 2014 16 Aralık 2014 15 Aralık 2014

14 Aralık 2014 13 Aralık 2014 12 Aralık 2014 11 Aralık 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme