Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kartınız Kutsal Adam... Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyor, arkadaşlıklarınız perçinleşiyor. Aklınızda sürekli hastalık endişesi var.

Vatan Gazetesi

Evde geçireceğiniz zaman size sıkıcı gelebilir. Özel bir plan yapmasanız bile dışarıda ve sosyal ortamların içinde olmakla daha huzurlu hissedeceksiniz. Mecbur kalsanız bile tembellik etmek yerine kendinizi işe verebilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde Merkür sınır derecede olduğu için arkadaş çevreniz, finansal konular ve iletişimle ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Saat 18.00’dan sonra ilişkilerinizde aşk ve romantizmin ön plana çıkacağı, olası teklifleri değerlendirmeniz gereken özel yaşamınızda muazzam olumlu etkiler sunan bir zamanda olacaksınız.

Milliyet Astroloji

Bugün gelecek planlarınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde ilerleme sağlamak için çaba göstereceğiniz zamanlar var. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Otorite figürleriyle çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi öne çıkarmak isteyebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bugünlerde sizin için parasal konularda olumlu bir gidişat söz konusu olabilir. Fakat yatırım yapmadan önce sıkı bir araştırma ve değerlendirme yapmalısınız. Zira yanılmaya ve hata yapmaya çok açıksınız.

Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 25 Ekim Salı Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Salı gününe, saat 06:16 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Günlük planlarımızın ve işlerimizin bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi gerekiyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum. Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, çalıştığınız konular üzerinde araştırmalarda bulunabilir, en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Her durumu, iyi bir gözlem gücü altında anlamaya çalışmak, tam olarak içiniz rahat etmediğinde sormak ve öğrenmek sizin açınızdan gayet faydalı olabilir. Hatta bu yolla zorlu işlerin daha fazla üstesinden gelebilirsiniz. Teknolojik konular ilginizi çektiği gibi, kaliteli olanı keşfetmek ve üretmeye çalışmak önemli bir unsurdur. Girişken davranmanız sayesinde sonuç almanız kolaylaşabilir. Güç ve kontrol hevesliliğinizi bugünün enerjileriyle birlikte düşündüğümüzde, elinizdeki işleri herkesten daha çabuk bitirebilir, ne kadar başarılı olduğunuzu çevrenize gösterebilirsiniz.Saat 10:43 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü sizleri rahatlatır. En azından üzerinizdeki baskıları hafifleticidir. Saat 23:55 Ay-Venüs zorlu görünümü, özellikle arkadaşlık ve sosyal ilişkiler açısından hızlı ve aktif bir dönemin gösterir. Ancak tanıştığınız kişilerle kalıcı bir dostluk kurmak pek kolay değildir. Birlikte bir şeyler yapılmaya karar verilse de, tutarlı olunmadığı için temeli güçlü kurmak zordur. Kimileri için bu enerjinin anlamı, belli bir gurup içinde kendinizi ifade etmeye çalıştığınızı işaret eder. Fakat umduğunuz sonuçları almak için sabırlı olmanız gerekmektedir. Benim tavsiyem etrafınızdaki insanları tanımak için belli bir zaman limiti koymanızdır.Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Sosyal ortamlarınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve teklifler gündemde, teklifler karşısında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Daha çok kendinize odaklı olacaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0065 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme