Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Akrep Burcu Falı

Sevgili Akrepler Salı günümüz,  Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Kafanızın içinde sizi rahatsız eden konular varsa, bu enerji altında iki şekilde tepki gösterebilirsiniz. Ya tümüyle mantıklı ve olumlu şekilde düşünüp elinizden geleni yaparak olayları çözüme kavuşturursunuz veya endişeli, kuruntulu hatta kimi zaman oldukça bencil bir şekilde hareket ederek hem etrafınızdaki kişileri hem de kendinizi tedirgin edebilirsiniz. Peki sorunlar karşısında en doğru hareket ne olmalıdır. Öncelikle tarafsız olmaya gayret göstermeli, gerçekçi bir şekilde olan biteni ele alarak derinlemesine düşünmeye çalışılmalıdır.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü uzun vadeli bir ilişkinin kurulmasının önüne geçiyor. İlişkisi sorunlu olanların düzenlemelerde bulunmalarında güçlük yaşamalarına neden oluyor. Genelde böyle bir görünüm altında insan gerçekçi bir şekilde düşünemiyor. Bu saatte  elden geldiğince yeni bir karar vermeyelim. İnsanlara, sözlere, durumlara iyice göz gezdirelim.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı, her türlü fikir alışverişinde hassas düşünmenize yol açsa da, aslında neyin eğri neyin doğru olduğunu artık gayet iyi bilirsiniz. Geçmiş tecrübelerinizden bir hayli ders aldıysanız, gücünüzü azaltan boş yere zaman aldıran hiçbir şeye izin vermezsiniz. Ancak hala duygusal olarak hassas bir dönemden geçiyorsanız, verdiğiniz kararlarla çelişmeniz mümkündür. Aslında burada kişi, kendine şöyle bir dışarıdan bakmalıdır. Analiz ederek durumunu sorgulamalıdır. Bir meselenin en derinlerine inerek aslı astarı var mı diye bakmalıdır. Böyle yaptığında çözemediği problemlerin ortasında kendini çaresiz hissetmez.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir.

Ama, güzel olan şu ki, siz bu konudan zevk alacağa benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

İşe dair finansal konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak paniğe kapılmak yerine oldukça sağduyulu davranacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız pratikliğinizden etkilenebilir. Banka hesapları ve bütçe hesaplarınızı gözden geçirmeniz yerinde olabilir. Genişleme yönündeki fırsatları değerlendirmeden önce iyi analiz etmeye bakın.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Sadece sizden tecrübeli diye, kişilerin katılmadığınız nasihatlerine kulak vermek zorunda değilsiniz. Bazen sadece içinizden geldiği gibi hareket etmek en doğrunuza götürecektir. Söylenenleri saygı ve sukunetle dinlemeyi bilin.

Türk.net Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız.

Aşk Yaşamı: Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor.

İş Yaşamı: Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz.

Para Durumu: Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.

Dikkat: Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014

17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014 15 Temmuz 2014 14 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme