Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Yakın çevrenizdeki kişilerin kararlarınızı etkilemesini veya bunlara doğrudan müdahale etmelerine izin vermeyin. Yapıcı kararlarınızı uygulamaya koyun.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler, saat 05:31 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, çalışma hayatınızla ilgili yeni değişimlerin işaretçisi olarak önem taşıyor. Ayrıca sağlığımız konusunda daha dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Yaşam şekliniz, çalışma ortamınız, bugüne dek yaşanılanların üzerinizde yarattığı baskı ve gerilim, anlamsız işler yüzünden kendinizi ikincil roller üstlenmiş kişi gibi hissedebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, eğer bir değişim istiyorsanız bunun size olan artı ve eksilerini gözden geçirmeniz veya yaşanabilecek gelişmelere göre neler yapabilirsiniz bunları bilinçli bir şekilde ele almanızdır. Bazen öyle gelişmeler yaşanır ki, bunlar başta bizi rahatsız eder ancak hayrımızadır.

Saat 10:08 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde özellikle  dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Saat 16:53 Venüs-Neptün olumlu görünümü aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde hassas düşünmemiz anlamına geliyor. Ayrıca ailemizle, sevdiklerimizle kucaklaşmamızda yardımcı olur.

Saat 21:19 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, inandığınız değerlere sahip çıktığınızı, ülkünüzü, hayat görüşünüzü, sevdiklerinizi koruma altına aldığınızı gösteriyor.  Diğer taraftan çalışma hayatında bir hayli aktifsiniz. Ancak sabırsız davranabilirsiniz. Oysaki yapılması gereken işi iyice öğrenmek, iş ilişkilerinde dikkatli olmak, huzursuzluktan uzak durmaktır. Bunu yaptığınız takdirde hem zarar görmemiş olursunuz hem de amacı belli bir hedef üzerinde verimli bir şekilde kendinizi geliştirirsiniz.

Mutlu, keyifli, dilediğinizce güzel geçecek bir hafta dileğimle,

Milliyet Astroloji

Bu hafta Mars’ın burcunuzda düzgün harekete dönmesi sizin için çok önem taşıyor. Kişisel plan ve hedeflerinizde daha etkili ve kararlı davranabilirsiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan işlerinizi artık toparlayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde kişisel ufuklarınızı, bilgi ve tecrübelerinizi arttırabileceğiniz olanaklar da var. Yolculuklar, eğitsel uğraşlar çok iyi gelecek. 27’si civarında zaman alan işleri sonuca götürmekte hızlı ve hırslı davranabilirsiniz. Sağlık konularına özen gösterin. 1’i civarında ise ortaklı parasal işlere dikkat etmelisiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Vatan Gazetesi

Bugün iş arkadaşlarınızla ve günü paylaştığınız kişilerle uyumlu hareket etmek her zamankinden uğraştırıcı olabilir. Bir yanlış anlaşılmanın haddinden fazla büyütülmesi ilişkilerinizden çok bitmesi gereken işlerinizi etkileyecek.

Hürriyet Aile Burçlar

Yürüdüğünüz yolda yeni deneyimler kazanabilirsiniz Sevgili Akrepler. Yeni girişimler ya da fırsatlar sizi bir adım öteye taşıyabilir ya da önünüze yeni yollar açabilir. Aşk hayatınız destekleniyor; dolayısıyla sevginizi paylaştığınız herkes sizin sayenizde kendini daha mutlu hissedebilir.

Günün Atmosferi:Agresif tavırlar, artan baskılar ve kontrolü ele alma çabası. Başarılı olmak istiyorsak, kimseyi beklemeden harekete geçen taraf biz olmalıyız. Ancak Pazartesi yazımızı okuyanlar bilir; hafta genelinde iki yönlü etkiler altında olacağız. Bir taraftan aşk hayatımız ve parasal konularımız yepyeni sürprizler ve fırsatlarla desteklenirken, diğer taraftan yıpratıcı ve gerilimli enerjileri de derinden hissedeceğiz. Baskın ve saplantılı tavırlar, aşırı hırslar ve kontrol merakı gündeme gelebilir. Özellikle akşam saatlerinde sinsi kişilerden mümkün olduğunca uzak durmalıyız. Bu esnada sakin ve olgun kalan taraf biz olmalıyız. Venüs’ün konumu günün en kritik maddesi, dolayısıyla anlık gelişmelere karşı hazır olmalıyız. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 27.06.2016 Hürriyet Aile

HABERTÜRK Gazetesi

Seyahat, öğrenim ve kendinizi geliştireceğiniz alanlarda oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Günlük işlerinizi organize ettikten sonra kendi gelişiminize vaktinizi ayıracaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme