Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Oldukça çetin bir görev iş hayatınızda karşınıza çıkabilir. Üstleriniz size ve disiplininize çok güveniyor. Siz ise elinizden geleni yapıyorsunuz. Başarılı olacaksınız.

Vatan Gazetesi

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizin  inatla bir şeyleri size kabul ettirmesine neden olabilir. Bir çoğu kabul edilir şeyler değildir. Bu tavırlarından hiç hoşlanmazsınız.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, gerçek anlamda mutluluk ve tatmin duygusunun güvenle eşdeğer olduğunu vurguluyor. Biz karşımızdakine inanıyorsak bu ilişkinin geleceğinden şüphe duymayız.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu boşluk saatlerinde huzur ve güvenlik olguları son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iş ve toplumsal ilişkilerimizde birileriyle anlaşmakta zorlanabiliriz. Kendimize uymayan bir şeye tepki gösterebiliriz.

Saat 18:13-21:17  arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Amacınız içsel olarak huzur ve güvenlik hissetmek olduğundan, problemleri kulak arkası yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü mücadele etmeniz halinde bir çıkış yolu bulamayacağını hissedersiniz. Zaten boşluktaki Ay etkisi  altında bir şeyleri yoluna koymak,  hele bu duygusal bir mesele ise  oldukça zordur. Parasal konularda ise dikkatli olmakta fayda vardır.

Saat 21:17 Ay-İkizler geçiş etkinliğinde, değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir. Sıkıntıya gelemeyiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Astroloji

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Şu sıralar kötü niyetli ve sinsi kişiliklerden uzak durmalısınız. Hem siz hem de etrafınız kendini güvende hissetmiyor gibi görünüyor. Düşünülmeden alınan kararlar ya da aşırı reaksiyonlar size ileride zarar verebilir.

Günün Atmosferi:Zamanlama hataları ve yanlış diyaloglar… Günün ilk saatleri ya da dakikaları huzurlu ve rahat olmakla birlikte, gün ortası kendimizi biraz baskı altında, kafası karışık ve yorgun hissedebiliriz. Dolayısıyla bu engeller karşısında sabırlı olmayı denemeli ve gerginliklere izin vermemeliyiz. Akşam saatlerine doğru ise, kaygan zemindeyiz. Bizi kolayca yanlışa düşürebilecek durumlar söz konusu olabilir. Öte yandan ani reaksiyonlardan, şipşak alınan kararlardan ya da polemiğe açık ortamlardan uzak durmalıyız. Bu gece itibariyle geri hareketine geçecek Uranüs’le ilgili detayları Pazartesi günü ele almış ve yazmıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 29-07-2016

HABERTÜRK Gazetesi

İş hayatınızda esnek davranmayı becerecek ve güzel görüşmeler içinde olacaksınız. Zaman zaman kolay tepki verebilirsiniz. Önemli konuşmalarda sinirinizi kontrol etmeye çalışın.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme