Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Akrep Burcu Falı

Sevgili Akrepler, saat 01:42 itibariyle Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay, kariyer yaşamınızı ilgilendiren alanda etkili. Bu nedenle, enerjinizi en yoğun şekilde odaklayacağınız yer de burası. Yeni bir iş görüşmesi veya şu andaki mevcut işinizdeki gelişimin işaretçisi diyebiliriz. Biraz hırslandırıcı, teşvik edici ve güven duygunuzu yükseltici olarak görüyorum. Fakat sorumlulukları da bir hayli vurguluyor. Bizim öncelikle, hedefimize göre, önümüzdeki iki haftalık süreci çok iyi değerlendirmemiz lazım. Bayram tatilinde bol bol dinlendikten sonra, geri döndüğümüzde mutlaka işimize gücümüze bakalım. Liderlik gücümüzü yükselten bu enerji, kararlılık veriyor.

Demek oluyor ki, eğer bir şeyi yapmak istiyorsak, yeni bir adım atabilecek potansiyel güce sahibiz. Mevcut işinizden memnunsanız, bu Yeniay farklı bir projede yer alarak yeteneklerinizi göstermenizde vesile olabilir. Uzun vadeli bir planlama, amaç için iyi bir start işareti olarak bu Yeniayı görebiliriz. Gerçekçi bir şekilde ancak başkaları üzerinde baskı kurmadan, her şey ben bilirim demeden, belli bir ayarlamayla, bir çok kişi tarafından saygınlık kazanabiliriz. Siz eğer yükselmeyi amaç edindiyseniz, bu Yeniay, istediğiniz yere gelmenizde fırsat sunabilir. Bugün iki adım, yarın üç adım derken, bir bakmışınız hayal ettiğiniz yerdesiniz. Hadi bakalım hayırlısı olsun diyelim.

Bu Yeniay, başarılı adımlar atabilmemizde ve doğru kararlar verebilmemizde bize ışık olsun. Mutlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Bugün için çıkılacak seyahatler, tatil ve gezi planları eğer çok fazla şeyi takıntı haline getirirseniz istediğiniz kadar tat vermeyebilir size. Biraz da oluruna bırakın. Herşey tam da sizin planladığınız gibi olmayıversin.

Türk.net Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Bilinçaltınızda uzun süre hareketsiz kalan düşünceler bu sıralar hareketlilik gösterebilir. Bu yüzden duygusal yargılara ve yorumlara oldukça elverişlisiniz. Kendinizi geliştirme anlamında kendinize ayırmaya çalıştığınız zamanı, belli önemler taşıyan başka uğraşlarla doldurmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki tercihlerinizde güçlükler çekeceksiniz.

Aşk Yaşamı: İşlere yoğunlaşmanız, sizi aşk konusunda yalnızlığa mahkum edebiliyor. Bugünlerde kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz.

İş Yaşamı: İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor. Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz.

Para Durumu: Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor. Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz.

Dikkat: Son günlerdeki dalgınlığınızın nedenini yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine dönük bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Akrep Burcu Falı

Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için gösterdiğiniz çaba, her zaman olumlu olmayabilir. Güçlü arkadaş çevrenizle yapacağınız işbirliğini vurgularken, idealist yapınızın, kişiselarzularınızla çelişki yaratmamasını sağlamalısınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Temmuz 2014 25 Temmuz 2014 24 Temmuz 2014 23 Temmuz 2014

22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme