Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Bazı endişelerinizden dolayı kendinizi yetersiz düşünebilir ve içe kapanabilirsiniz. Kendinizi kaos ortamına hazırlıyor gibisiniz. Pozitif düşünmeye çalışın.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca arkadaş çevreniz ve çalışma yaşamınızdaki hedeflerinize odaklanarak, sosyal ortamlarda, davetlerde ve organizasyonlarda yer alabilir, keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde aşk hayatınızda incinmeye açık bir enerjiden geçeceksiniz.

Hürriyet Astroloji

Maddi konularda ya da kaynaklarınızı yönetmeniz, özelliklerinizi kullanmanız veya yeteneklerinizden faydalanmanız anlamında bazı başlıklar kuvvetle ön plana çıkmaya başlıyor. Sizin için faydası olmayan düzenlemelerden, anlaşmalardan veya işlerden kurtulmanız bazı kayıpların yavaş yavaş azalmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Sözcü Gazetesi

Bu hafta gökyüzünde Mars-Uranüs-Pluto arasında T-Kare dediğimiz astrolojinin en gergin en tehlikeli açı kalıbı meydana gelecek. T-Kare ile birlikte özellikle kadın müşteriler, iş yaptığınız kimselerle güç ve ego mücadelesine girmemenizde yarar var. Bu hafta gizli, saklı, skandal sayılabilecek ilişkilerden uzak durun. Keza bu hafta olası çıkacağınız seyahatlerde krizler söz konusu olabilir, kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Venüs de bu hafta Akrep Burcu’na giriş yapacak ve 31 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar daha hırslı, kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Kendinizi göstermek ve buna vesile olacak bir göreve niyet etmek için elverişli bir gün olacak. Size sunulan alternatiflerin içinde işinize en çok yarayacak olan şeyleri görmeye çalışın. Bu size en uzak görev bile olsa.

Elle Dergisi Astroloji

Aslan burcunda ilerleyen Ay ve kavuşum yapan Güneş ve Satürn işle dolu bir gün vaat ediyor. Özellikle sabah saatlerinde gerek görevleriniz, gerekse sorumluluklarınız açısından ardı ardına yerine getirmeniz gereken bir yığın işiniz olabilir. Keyiflerinizden feragat etmeniz gerekebilir. Ancak öğleden sonra durum biraz daha değişiyor, yaptıklarınız ve başardıklarınızla takdir görebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Amaçlarınıza ulaşmak veya isteklerinizi gerçekleştirmek için elinizdeki kaynakları kullanmaktan çekinmiyorsunuz. Bu esnada bulunduğunuz pozisyonu takdir etmeyen veya davranışlarınızı onaylamayan kişiler olabilir. Bu kişilere karşı politik davranmanızda fayda var.

Günün Atmosferi:Sevgili arkadaşlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 30 Kasım 2015 Burç Yorumları

Milliyet Astroloji

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymak isteyeceğiniz zamanlar var. İletişim eksikliğinden kaynaklanan ani çıkışlar yapmamaya bakın. Öğle saatlerinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha serbest hissedebilir ve sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşumuyla yeni haftaya merhaba diyoruz. Kazancımızı, gelir-gider anlamında belli bir ciddiyet ve sağlamlık çerçevesinde gözden geçirmemizde fayda var. Çünkü mevcut şartlarımız nedeniyle bu gerekli olabilir. Arzu ettiğimiz bir çok şey olabilir. Bunlara ihtiyaç duyabiliriz.  Fakat kazandığımızdan daha fazla harcıyorsak, sonunda sıkıntı çekecek kişi de biz oluruz. Onun için, ekonomik yönde düşünmek lazım. Yeteneklerimizden şüphe duymayalım. Eğer bunları geliştirirsek, maddi açıdan rahatlayabiliriz. Çok büyük hayaller kurmak veya tam tersine kendimizi hafife almak yanlış olur. Biz kendimize güveneceğiz. Paramızı har vurup harman savurmayacağız. Sıkıntılarımız varsa, cüzdanımızı zorlayacak alışverişlerden de kaçınacağız.

Saat 02:47 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde, dış dünyanın üzerimizdeki etkisi bir hayli fazladır. Biz de buna karşılık olarak, kendimizi göstermek, ifade etmek yoluyla tepkimizi koyarız.

Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve mali konuları vurgulayıcı olup bize güç verir. İlerisi adına umutlandırır. Ayrıca ciddi ve tutarlı şekilde düşünmemizi sağlar.

Saat 17:54 Ay-Güneş arasındaki görünümü, en tepede olma arzumuzun işaretçisidir. İnsanların dikkatini çekmekten hoşlanırsınız. Sizden söz etmeleri gururunuzu okşar.

Saat 22:47 Ay-Mars görünüm etkisi, iş hayatınızla ilgili konularda güven duygunuzu yükselten bu enerji, kararlarınızı kimsenin etkisinde kalmadan vermenizde yardımcıdır.  Ancak ilişki meselelerinde hala bir şeyler tam olarak belli değil. Bazen gururunuz baskın geliyor ve tamam bitti diyorsunuz fakat çoğu zaman geçmiş gözlerinizin önünde canlanıyor ve unutamıyorsunuz.

Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,

 

HABERTÜRK Gazetesi

Hayata her zamankinden daha planlı ve ciddi gözlerle bakacaksınız. İş hayatınızda bazı para sorunları ve sıkışmalar oluşabilir. Aile büyüklerinizden birinin parasal sorumluluğu artacak.

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0635 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme