Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Hürriyet Astroloji

Zorlu açılar devrede, ancak zorlu süreç bittiğinde değişim tamamlanmış veya ödüller(ilişkiyi korumak için aynı eve taşınmak, bir ürünün distribütörlüğünü alıp, satış ağı kurmak v.b) elde edilmiş olacak. Dolayısıyla, gereken gayreti göstermeli, konu her ne ise çabalamaktan vazgeçmemiş olacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Daha önce bilginiz dahilinde olmayan konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı daha ciddi yaklaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerinizde farklı düşünceler içinde olabilirsiniz. İşlerinizde kendinizi daha yakın hissettiğiniz kişilerle çalışmak isteyebilirsiniz. Engellerle karşılaşacağınız zamanlar olabilir.

Vatan Gazetesi

Sizi zorunlu biçimde daha fazla çalışmaya yönlendiren, angaryaları ile sizi yoran, yüklerini size aktarıp bunu zorunlu hale getiren bazı arkadaşlarınız olabilir. Somut hedefler söz konusu ise çalışmaktan vaz geçmeyin.

Hürriyet Aile Burçlar

Size isteklerinizi soran veya anlamaya çalışan kişiler olabilir. Bazı istek ve ihtiyaçlarınızı ifade ederken kullanacağınız dile dikkat etmeniz, anlaşılır ve kibar bir dil kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor. İsteklerin gerçeğe dönüşmesi, alışkanlıkların ve rutinin dışına çıkılmasını gerektirebilir ve zaman alabilir.

Günün Atmosferi:Arkadaşlar böyle gelmiş ama böyle gitmez! Bir yılgınlık, bir bıkkınlık, bir sıkkınlık mı var üzerinizde? O zaman silkelenme zamanı! Bugün Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay başta estetik, sanatsal ve romantik başlıklar olmak üzere, her tür ilişki, iş birliği veya ikili etkileşimlerde uyumu yakalamamız ve ilişkilerimizi yenilememiz için fırsat tanıyacaktır. Önümüzdeki on günü iyi değerlendirelim derim Niobe’ce. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 13 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Elle Dergisi Astroloji

Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Her konuda kendinizden daha emin ve cesur bir tutum sergileyebilirsiniz. Para konularını, maddi konuları ciddiyet ve soğukkanlılıkla ele alacağınız, plan, program, strateji geliştireceğiniz bir gündesiniz.

Takvim Gazetesi

Bugünlerde adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. Bir takım planlarınız istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Mali yatırımlarınızı ona göre yapın.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz saat 00:38 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisiyle başlıyor. Fazla  yorulmanıza gerek kalmadan etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, paranın, kişiye sağladığı konfor duygusunu işaret ederken, sizi asla  satın alamayacağı bir gerçek. Siz gerçek bir aşkın peşindesiniz. Ucuz olanın değil. Yürekli bir şekilde ayaklarınız yere basıyorsa bunun tek nedeninin,  kendiniz  olduğunu biliniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.

Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.9042 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme