Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (01 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Cuma günümüz saat 02:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle başlayacak. Gerçekleştirmek adına kendimize söz verdiğimiz meseleler üzerinde  dış dünyada ilerlemekte zorlanabiliriz. Bunlar  kişiyi baskı altına alıcı ancak bir hayli öğreticidir.  Bir taraftan mantıklı düşünmek diğer taraftan kararlı olmanız gerekiyor. İlkelerinize ters düşen insanlarla çatışmanın bize faydası yok.  Baskılar sizi yıldırmamalı, bilakis güçlü kılmalıdır. Böylece hem istediğinizi elde edin hem de bunca çabanıza  değsin. İşte bu görünüm yorucu gibi dursa da, pes etmemek gerekir. Çünkü değişiyoruz ve yenileniyoruz.

 

Saat 03:16  Ay-Pluto zorlu görünüm, düzenli bir hayat, düzgün bir ilişki arzunuzu yükseltiyor. Yakın çevrenizde bulunan kişilerin desteğine ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Dostunuzu düşmanınızı, son günlerde artık iyice tanıdınız. Ancak bunlarla mücadele edeceğime araya mesafe koyarım daha iyi diyebilirsiniz. Bu görünüm, ihtiyaçlarınız için alışverişe çıkmanız, ihmal ettiğinizi düşündüğünüz kişilerle görüşmeniz veya bazı meseleleri halletmek adına konuşmanız şeklinde de tesir yaratabilir.

 

Saat 07:03 Ay-Güneş olumlu görünümü, bir problemin kökten çözümü için kollarınızı sıvadığınızı gösteriyor. Bilinçli bir şekilde pürüzleri gidermek niyetindesiniz. Kendinizi güven içinde hissetmek için şu aralar gerek sağlığınıza gerek çalışma hayatınıza fazlasıyla ağırlık verebilirsiniz. Hayatın eğlenceli yanları azalmış gibidir. Ancak elinizden pek bir şey gelmediği için katlandığınızı düşünürsünüz. Oysaki Şubat sonuna doğru, güzel gelişmeler var.

 

 

Kışın sonu bahardır....Gönül dertlenme sakın,,her günün sabahı aydınlıktır....iremSU

 

Not: Şubat aylık yorumunuz köşemizde siz, değerli okurlarımızı bekliyor. Huzurlu, bereketli, sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Hiç farkında olmadan yeteneklerinizi değerlendirmenizi sağlayacak yöntemler geliştirebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız kişilere geleceğinizle ilgili planlarınızdan bahsetmemenizde fayda var. Düşüncelerinizden bahsetmeden önce yol planınızı netleştirmeniz gerekiyor.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Biraz kendinizi toparlamaya bakmalı ve geçmişle ilgili konulara zaman ayırmalısınız. Sizde bıraktığı etkilerden kurtulduğunuz bu dönem ilişkiler üzerinde kafa yorabilirsiniz. Ortaklaşa konuların getirdiği çekinceleri artık daha net gözlerle görme şansınız var. Ailevi konularda yaşananstresler karşısındadaha soğukkanlı olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi

Gerçek duygularınızı ifade ederseniz olumlu karşılık alacaksınız. Ailenizin buna ihtiyacı var. Ama mümkün olduğunca dürüst olmaya çalışın. Bir kısmını kendinize saklarsanız yapmacık bir iyilik hali olacaktır. Sizi rahatsız eden şeyleri de belirtin ki, sorunlar çözüme kavuşsun.

Turk.net

Bugün güçlü sorumluluk duygularınız rutin işlerinizi pratik yöntemlerle halletmenize yardımcı olabilir. Burcunuzdaki etkiler anlaşmalar konusunda temkinli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Sağlığınız için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün. toplum yaşantınızda göz önünde bulunabileceğiniz ortamlarda dikkat toplayabileceğinize işaret ediyor. Kendinizi yenileme konusunda istek duyabileceğiniz bu devrede sevgi konusunda hoş gelişmeler olabilir.
Para Durumu: Bugün meslek yaşamınızda oldukça iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararları alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir Çalışmalarınızla ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bu durum mali portrenizi de olumlu etkilerken yatırım anlayışınızı geliştirebilir
İş Yaşamı: Bugün işbirliği ve ortaklık konularında beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ortaklık ilişkisine de sürprizli bir şekilde adım atabilirsiniz.. Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve yeni sorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Bugün ikili ilişkilerinizde oldukça duygusal ve kararsız bir tutum sergileyebilirsiniz. Bugün eşinizin fikirlerinden kolaylıkla etkilenebilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmak için öğrenmek istediğiniz konular hakkında sorular sormaktan çekinmemelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Akşam saatlerinde kaçabileceğiniz aşırılıklar bazı yanlış anlamalara neden olabilir. Daha ılımlı olmaya bakın.

Takvim Gazetesi

Kartınız Barış... Bugünkü kartınız sizidolu yaşayacağınız bir günehazırlamaya yatkın. Uzun süredirinsanlarla aranız limoni. Bu nedenlekendinizi yalnız hissediyordunuz.

Güneş Gazetesi

İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.

Sabah Gazetesi

Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir. Bugün, fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0058 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme