Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (26 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler 26 Şubat saat 04:03-22 Mart saat 05:15 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Venüs aşk evinizde, ilişkilerinizle alakalı konularda etkili olup, benliğinizin derinliklerinde olan anıları, hayalleri göz önüne getirir ve bunların şifaya kavuşması için size ışık olur. Evet Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ancak Venüs yüceldiği, Neptün ise yönetici olduğu bu alanda kavuşum yapmak üzere. Bu kavuşum 28 Şubat tarihinde gerçekleşecek. Bütün bunları göz önüne aldığımızda şöyle bir geçmişte yaşananlara endişeden uzak, iç gözlemde bulunarak bakabilmemiz kolaylaşacak. Bazen insan aşkta kendini garip, kafası karışmış, gerçeklerden uzaklaşmaya hazır bir halde hisseder. Çünkü canınız acıyordur.  Belki yaşadığınız eski tecrübeler veyahut mevcut sorunlarınız sizi baskı altına almıştır. İşte Venüs, 225 gün sonra size şifa olmak için arzı endam ediyor. Aşırıya kaçmadan ancak yetersizlik duygusu da  çekmeden, geri çekilip öyle boyun büküp pes etmeden, hem boş zamanlarınızı değerlendirmek hem yaratıcı yeteneklerinizden faydalanmak hem de romantizm duygusuyla çevrelenmek için niyetinizi güzel tutunuz.  Şifa gücümüz yükseliyor, neler yapacağımızı kafamızın içinde tasarlamamız kolaylaşıyor.

 

Venüs-Balık burcu seyrinin Şubat ayındaki en etkili görünümü 28 Şubat tarihindeki Venüs-Neptün kavuşumu. Bu kavuşumu olumlu ve iç gözlem gücünüzü yükseltici bir etki olarak görüyorum ve faydalı buluyorum. Şefkat, duyarlılık, hoşgörü, sevgi, yaratıcılık gibi olguları öne çıkartıcı, aşkla buluşmanızı sağlayıcı, derinliklerinizde saklı duran güzelliklerin ortaya çıkmasında destekleyici bu kavuşumun sizlere olumlu yönde güzellikler getirmesini diliyorum. Çaresizlikleri, endişeleri, kafa karışıklığını, yetersizlik duygularınızı biraz da kendiniz çabalayarak, ideallerinize sahip çıkarak siz ortadan kaldırabilirsiniz. Her şeyde sende gizli derim daima. Evet bizde gizli. Venüs-Balık burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri: 4, 5, 7, 14

 

Güneşinin ışıkları aydınlatsın yüreğimizi
Yarın yeni bir gün silecektir kederlerimizi

Bu Güneşin altında doğan biz insanlar
El ele vererek,, büyütebiliriz sevgiyi…….iremSUEl ele, can cana, her güzellik bizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Küçük anlaşmazlıklara enerji harcarken olayların büyümesi söz konusu olmuş olabilir veya olacak galiba!Kendi vizyonunuzun doğruluğundan emin misiniz? Durumunuzu, en az, hayatınızı etkileyen kişileri ilgilendiren durumlar kadar dikkatle ele almanız gerekiyor. Önümüzdeki beş gün boyunca sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlarınızla bağlarınızda zorlayıcı gelişmeler yaşanabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Yapılacak olan işler açısından yeni hedefler söz konusu. Ortak çalışmaların hareket kazandığı bugün çok iş çıkaracaksınız. Yeni destekler sayesinde yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz.Duygusal açıdan sizi etkileyen olumlu gelişmeler de var. Sosyal paylaşımlar, aşka dair hikayeler sizi motive edecektir. Aşırı idealize edeceğiniz kişilere dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz bugün. Başka şeylere yönelmeye çalışın. Size fayda sağlayacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yalnızlık motivasyonunuzu kırabilir, sizi coşturacak aktivitelere katılabilirsiniz.

Turk.net

Bilincinizdeki birtakım arzular, bir dürtü şeklinde bilinçaltınıza taşınma niyeti içinde. Bu konuda pişmanlıklar duyabilir, geriye dönüş zorlukları yaşayabilirsiniz. Sağduyulu saptamalar, doğru kararları getirecek. Son günlerde zamansızlıktan ihmal ettiğiniz özel uğraşlarınız, yakın bir zamanda profesyonel fırsatlar sunabilir. Bu konuda sürpriz bir güvensizlik yaşayabilirsiniz.
Para Durumu: Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz halinde bile çok tatminkar olamayacaksınız. Çünkü siz esas sorunu kazancınızla yaşıyorsunuz. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.
İş Yaşamı: Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.
Aşk Yaşamı: İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Duygusal yaşamınızdaki gerginliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Sevdiğiniz insana akılcı yaklaşmalı, onu dinlemeli ve isteklerini küçümsememelisiniz.

Takvim Gazetesi

AŞK: Hayatınızı düzene sokmasıiçin başkalarına güvenenburçlardansınız. Dizginleri bukadar partnerinizin elinevermeyin. Böyle giderseniz yineetrafınızdakilere patlarsınız.PARA: İşinizdeki dalgınlığınızherkesin dikkatini çekiyor. Üstleriniz durumamüdahale etmeden bu sorunu çözmelisiniz.Problemlerinizi iş yaşantınıza yansıtmamalısınız.SAĞLIK: Olgun davranacağım derken kasıntıgörünmeye başladınız. Her öğüde kulak asmayın.

Güneş Gazetesi

23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.

Sabah Gazetesi

Disiplin size yakışıyor. Finans konularınızın gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsnuz.. Bugün değişim için uygun bir gün değil... Gizli anlaşmaların faydasınız göreceksiniz. Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istememekle, isabetli davrandığınızı ilerleyen günlerde daha iyi anlayacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme