Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (24 Mart 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 19:17 olana dek Koç burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde hırslı düşünmenizi sağlar.  Huzur ve güvence  ihtiyacınız her zamankinden çok daha yoğundur.

 

Saat 19:17  itibariyle Ay ve Satürn karşı karşıya geliyorlar. Neye dikkat etmek lazım? Kendinizi ve eksiklerinizi gözden geçirerek, nerelerde çabalamanız gerektiğini kafanızın içinde oturtmanız gayet önemli.

 

Saat 19:17-23:43  arasında Ay boşlukta olacağı için, belirsiz durumlarla başa çıkmaya çalışırken, epey zaman ve emek sarfedebilirsiniz. Meseleler üzerinde titizlikle durabilirsiniz.

 

Saat 20:20 itibariyle Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Son zamanlarda hepimiz geri hareket nedeniyle farklı alanlarda zorlanırken yaşanan bu değişim dürbünle geleceğe bakmak gibi olsa da çok önemli. Özgürlük, bireysellik orijinallik, değişim ve heyecan isteyen bireysel yanlarımızın ortaya çıkmasında etkili bir oluşum ve bunlara hazırlanmamızı isteyen bir çağrı gibi.  Artık çalışma yaşamınız, hizmet konuları, iş ilişkilerinde farklı ve sıra dışı yöntemlerle yol almayı öğrenmeniz gerekiyor.  Kişi başarılı olabilmek için alışılmamış yöntemler, yenilikler denemek durumundadır. Şu bildiğimiz dokuz altı türündeki işler geçerliliğini yavaş yavaş kaybediyor.  Modern usuller mutlaka denenmeli ve keşifçi olmalı, yeniliklere açık bir bilinçle hareket etmeli.  Çalışma saatlerini kendinizin düzenleyebileceği, işinde ustalaşarak farklı yeteneklerini ortaya koyabileceği alanlara yönelmeyi öğrenmek durumunda. Bir söz vardır. Değişmeyen, değişimin kendisidir diye. Aynen öyle. Siz buna ne kadar açıksınız. Farklı yollarla kendinizi nasıl ortaya koyabilirsiniz, bunları artık düşünmelisiniz.

 

Saat 23:43sonrası Ay-Boğa burcu geçişi devreye giriyor. Bu sayede sağlam ve  güvenilir  olana yöneliyoruz. Olayları, kişileri de bu olgu çerçevesinde gözden geçiriyoruz. Uzun ömürlü olanı hayatımızda istiyoruz.

 

Ne güzeldir değişmek,,,,,yenilenmek,,,,tazelenmek
ilk yaz çiçeğini teninde hissetmek
var gücünle haykırmak hayata
ve olanca nefesinle YAŞIYORUM diyebilmek *iremSU

 

Mutlu bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,,,

Hürriyet Astroloji

Eğer bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecektir. Aşk ilişkilerinizde veya evlilik hayatınızda beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalı ve son derece temkinli davranmalısınız. Gerçi siz eninde sonunda şansınızın büyük yardımıyla olumsuzluklardan çabuk sıyrılacaksınız ama olsun benden söylemesi .

Milliyet Astroloji

Her anlamda yenilenmekte olduğunuz görünüyor. Başkalarından destek göreceğiniz yeni ortaklıklar gündemi oluşturacak. Güven ihtiyacınızı tatmin edecek ortaklaşa işler hızlanırken, ikili ilişkilerde de pozitif gelişmeler var. Yakın beraberliklerinizi yeniden gözden geçirmek ve aşırı kontrol edici yanlarınızı geri planda tutmanız yararlı olacak.

Vatan Gazetesi

Bugün büyük bir iyimserlik içinde olacak, kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Yıldızların üzerinizdeki olumlu etkisi size bu imkânı verecek. Mesleğinizde hedeflerinizin büyük olması hırslı görünmenize neden oluyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, hayal kırıklıklarının önüne geçebilir.

Turk.net

Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaşacağınız hedef bu zorlukların hepsine değecek. Hıza elverişsiz ama istikrarlı bir güzergah sizi bekliyor.Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu göreceksiniz. Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi bugünlerde sizi tek ediyor.
Para Durumu: Ekonomik kriz kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. Ama ihtiyaç duyduğunuz şeylerin üzerindeki etiketler her gün değişiyor. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
İş Yaşamı: İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. Ama işlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünüyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Parterinizin sizden ilginç bir beklentisi var. Onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. Bu rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklandığını anlatmakta güçlük çekeceksiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.

Takvim Gazetesi

Bugünleri her ne kadar çalışarak geçirmiş olsanız da bir o kadar da harcama yapıyorsunuz. Paranızın yetmediği hissinekapılabilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Bugün, dengeli davranmaya çalışırken, maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye ileri vadeli sözler vermemelisiniz.Yeni durumunuzla ilgili değişen şartlarınızı yeniden gözden geçirmek istemeniz, sizi farklı durumlara hazırlıyor. Kendinize yeni kaynaklar bulmak zorunda kalabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte yarar var.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0049 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme