Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (10 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 02:27-11:35 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İkili ilişkilerde çatışma, kıskançlık veya hakimiyet kurma anlamında dikkatli olmanızdan yanayım. Boşluk etkisi  mükemmelliğe olan tutkunuzu yükselticidir. Bugün bir yandan detaylar ve diğer taraftan mutlaka halledilmesi gerekenler nedeniyle  günün büyük bir kısmı yoğun geçebilir. Maddi açıdan açılmamakta yarar var. Daha ziyade anlamaya çalışmak ve mükemmele ulaşmak amacıyla analiz etme anlamında boşluk etkisi faydalıdır.

 

 

Saat 11:35 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay,  özel paylaşımlar için gayet etkilidir. Kişisel bakımınız, düzenleme, huzurlu bir ortam yaratma, sanatsal çalışmalar, etkinlikler için uygundur. Tek başınıza bile olsanız, günü en iyi şekilde geçirmek istersiniz. Bazılarınızın kafası ilişkisiyle alakalı konulara bir hayli takılı olabilir.

 

 

Saat 20:09 Ay-Uranüs karşıtlığında kendi elimizde olmayan bazı meseleleri bir hayli kafamıza takabiliriz. Bir yandan uyumlu davranırız ancak diğer yandan böyle davranmak zorunda değilim diye düşünürüz. Bizi en çok zorlayan konu özgürce kendimizi ifade edememek. Kafamızın içinde ilişkimizi, ailemizi, bugüne dek yaşadıklarımızı ve bir türlü affedemediğimiz insanları kurup duruyoruz. Haksız da değiliz. Ancak söylesek de kimsenin bunu anlayacağı yok. İşte bu da bizi gerginleştiriyor.

 

 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 74. yılında O’nu minnet, saygı ve özlemle anıyoruz.

Hürriyet Astroloji

Mali yönden ani iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır. Bu sıkıntı dostunuzun size karşı olumsuz tutumlar içinde olmasından çok, onun bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmanızdan kaynaklanacaktır. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır.

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Bu kadar sorumluluk sahibi biriolmasanız kesinlikle gezip tozulacaknitelikte bir gün. Neyse ki işiniziseverek yapıyorsunuz. Üstelik sizdenbilgi bekleyenleri durup dururken kızdırma ihtimalinizde var. Sırf yerinizde durmak istemiyorsunuzdiye onların kalbini kırmaya kalkışmayın.

Turk.net

Bugün sizin için genel olarak huzurlu bir gün olacak. Sıkıntı ettiğiniz , endişelendiğiniz bazı konularda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu durum sizi oldukça rahatlatacak. Ailenizden birinin sağlık problemleri aklınıza geldiği zamanlardabiraz sıkıntı duyabilirsiniz. Bugünlerde bu konuyla dailgili olumlu bir gelişme yaşamanız söz konusu.
Para Durumu: Para konularında oldukça tutumsuzsunuz. Bu yüzden sıkıntı çekiyorsunuz. Bu sıralar harcamalarınızı azaltmalı ve gelirinizi arttırıcı çözümler düşünmelisiniz.
İş Yaşamı: İş hayatınızda bazı değişikler gündemde. Bu değişiklikleri hoş karşılamıyorsunuz fakat kendinizi çaresiz hissediyorsunuz. Bugün kariyerinizle ilgili girdiğiniz bir sınavın sonucunu öğrenebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Sevgilinizle bir süredir görüşemiyordunuz. Fakat bugün onunlagörüşme fırsatı bulabileceksiniz. Onu görmek sizi oldukça sevindirecek. Bugün sevgilinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir arkadaşınızın davranışları sizi çok sinirlendiriyor. Sakin olmalı ve sinirlenmemelisiniz.

Takvim Gazetesi

Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.

Sabah Gazetesi

Bencilce davrandığınız zaman, hatalarınızı çok çabuk anlıyor ve geriye dönmeye çekiniyorsunuz. Sizi tanıyanlar bile, bu yönünüzü hala çözemediler. Anlaşılmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Farklı olmak hoşunuza gidiyor. Duygusal ilişkilerinizde, özgürlüğünüzden vazgeçmediğiniz için, hep yarım kalmış aşklar yaşıyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0086 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme