Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (09 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle cumartesi gününe adım atacağız. Hangi konuda olursa olsun bireysel görüşlerimizden, isteklerimizden vazgeçmek niyetinde değiliz. Bizi baskı altına alan, mecbur bırakan şartlara göğüs germek zorunda olmadığımızı düşünebiliriz. Taviz vermekten yana değiliz. Biz anlaşılmak istiyoruz. Farklı bir çıkış yolu arıyoruz.

 

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, parasal konularda ve ilişki meselelerinde aktif hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Para çok önemli bir çıkış yolu. Bunun için çıkarlarımızı kollamaktan yanayız. Başkaları nasıl kendini düşünüyorsa biz  de bunu yapmamız gerektiğini biliyoruz.

 

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, geleceğimiz ve güvencemize  önem vermemizi sağlıyor.  İlişkimizde bize uymayan durumları içimize atmak yerine, ifade etmeyi bilirsek, en azından bir değişim ve yenilenme imkanı bulabiliriz. Çünkü sustukça, içimize attıkça pürüzlerden kurtulmak mümkün olmuyor.

 

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızı ilgilendiren konularda, aranızdaki paylaşımın ne kadar güçlü, kalıcı, doğru ve uzun vadeli olup olmadığını her manada gözden geçirmenin doğru olacağını söylüyor. Karşılıklı olarak birbirinizin haklarına saygı duyuyor musunuz. Eğer bitmiş bir ilişkiniz varsa ve siz bundan dolayı kendinizi rahatsız hissediyorsanız, kafanız dağınıksa durup bir daha yaşanmışlıkları gözden geçiriniz. Takıldığınız soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

 

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü,  hedeflerinizi ciddiyetle ele almanızı ancak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde bir miktar sıkılmanıza neden olabilir.

 

 

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Belli uyarıları görmezden gelmek hayati önem taşımayabilir, ama 40 derece ateş önemsenmesi gereken bir şeydir. Uyarı veren konuları önemsemelisiniz. Yetenekleriniz veya bilginiz test edilebilir. Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir. Evde yapılacak basit değişiklikler olaylara özgün yaklaşmanızı da sağlayabilir. Taleplerinizi açıkça dile getirerek yolunuzda ilerlemeyi sürdürebilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Kısa toplantılar ve görüşmelerin yoğun olabileceği bir gündesiniz. Bu kadar hareketli yaşadığınız günün bitiminde biraz daha sakin bir ortamı tercih edebilirsiniz. Ama sanki heyecan ve eğlence bu duruma baskın gelecek.Size enerji verecek kişilerle plan yapabilirsiniz.

Turk.net

Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Para Durumu: Borçlarınızı zamanında ödüyorsunuz ve bu konuda sıkıntıya düşmüyorsunuz. Fakat harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yakında karşınıza ek bir masraf çıkabilir.
İş Yaşamı: İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız müşterileriniz tarafından olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Sevgilinizle güzel ve seviyeli bir ilişki yaşıyorsunuz fakat aranızdaki duygusal bağ yeterice güçlü değil. Bu yüzden kendinizi sevgilinize açamıyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Çok sevdiğiniz bir yakınınız bugün size bir şikayette bulunacak ve bu konuyla ilgilenmenizi isteyecek.

Takvim Gazetesi

Bugünlerde iş alanında sorulan sorulara politik cevaplar vererek günü kurtarıyorsunuz. Ama iş arkadaşlarınız bugün sizisoru yağmuruna tutabilir.

Güneş Gazetesi

İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.

Sabah Gazetesi

Ay'ın bulunduğu konum, yakın ilişkilerinizi etkiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. Kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olmanız sizi olumlu kılacak, iletişim konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0087 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme