Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (03 Haziran 2013)

Hürriyet Astroloji

Geliştirmek istediğiniz bir fikir normalin üstünde destek buluyor. Sizin tarafınızda ya da ekibinizde olan kişilerin de bu amaca tümüyle odaklandığından emin olmalısınız. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

İşe ait sorunların üstesinden gelmeye çalışın. İş ortamındaki yenilenmelerin size kazandıracağı yeniliklere adapte olmanızda yarar var. Çalışma arkadaşlarınızla olan duygusal gerginlikler size engel olabilir. Soğukkanlı davranmalısınız. Yeni kaynaklar aradığınız bu günlerde ortak harcamalar nedeni ile bütçenizi toparlamakta zorlanacaksınız.

Vatan Gazetesi

Bugün sakarlık ve ani kazalara karşı temkinli olmaya çalışın. Sizin başınıza gelmese bile birine bu nedenle destek olmanız gerekebilir. Başkasına destek ise günlük iş planınızı alt süt edebilir. Beklemeyi bilmek önemli olacak.

Turk.net

Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman zaman sizin cüretkarlığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu cüretkarlığınız özel yaşamınızda bazı durumlarda başınıza dert açmıyor değil. Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız.
Para Durumu: Maddi konularda dikkatsiz davranabileceğiniz bir gündesiniz ve ani kararlarla masraflarda bulunabilirsiniz. Ancak bu eğiliminizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.
İş Yaşamı: İş ortamınızda beklemediğiniz bazı değişikliklerin olabileceği yada sizi rahatsız edecek konuların gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan şeylerle vakit geçirebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Duygusal olarak bir huzursuzluk içine gireceksiniz ve nedensiz bazı gerginlikler olabilir. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir.Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir. Ani çıkışlar yapabilirsiniz ve karşınızdaki insanların kalbini kırabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda oldukça dikkatli olmalısınız ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yaşayacağınız gerilimler ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Planlarınız doğrultusunda hareket etmeye devam edin.

Takvim Gazetesi

AŞK: Bugünlerde ağzı sıkıoluşunuzun keyfinisürüyorsunuz. Partnerinizve arkadaşlarınızın sizegüveninin artması da siziçok mutlu ediyor.PARA: İşinizle ilgilizaaflarınız yapmanız gerekenlerin önünegeçebilir. Deneyimlerinizi kullanmaktabugünlerde biraz sıkıntı çekebilirisiniz.SAĞLIK: Oldukça yanlış beslendiğinizgibi uykunuza da dikkat etmiyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler 3 Haziran saat 05:13-27 Haziran saat 20:03 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek ilişki evinizin yöneticisi Venüs,  genel olarak ilişki kurma biçiminizde  hassasiyetin ve güven arzusunun işaretidir. Tanıdığınız insanlara, zamanla oluşturduğunuz değerlerinize, ailenize, ülkünüze sıkı sıkıya bağlılık gösterirsiniz. Farklı görüşte olan insanları anlamaya çalışırsınız belki ama genelde kendi görüşlerinize daha fazla bağlı kalırsınız. Bu biraz da kendinizi, sevdiklerinizi koruma isteğiniz nedeniyledir. Dünya görüşünüz etrafınızdaki ilişkilerin sağlamlığı, inancınız, sevgiyi hissetme biçiminiz bilinçaltınızla birebir alakalıdır. İç ve dış emniyetinizin olmadığı bir durumda, hemen güvendiğiniz insanlara yönelerek huzuru daim kılmaya çalışırsınız. Akrepler bu süreçte beklenmedik durumlar oluştuğunda  sahip oldukları her şeyi çepeçevre sararak kıskaç altına alırlar. Çünkü zarar gelmesinden çekinirler. Bu süreçte ikili ilişkiler de bir hayli önemlidir. Çünkü partner evinizin yöneticisi olan Venüs, yüreğinizdeki doğruları, güzellikleri keşfetmek ve bunları dış dünya ile uyumlu hale getirmek çabası içindedir.

 

Kalbinizin derinliklerindeki sevginin yüzeye çıktığı bu zamanlar, tüm benliğinizle aşka şans tanır, aşkı içinizde hissetmeye çalışırsınız. Bu hissediş o denli yoğundur ki, ruhunuzun ve bedeninizin her bir zerresinde aşkın izlerine rastlamak mümkündür. İç dünyanızda artan sezgileriniz bir ışık gibi sizi korur. Bir yandan duygularınızla diğer yandan mantığınızla yaşadığınız ilişkinin niteliğine ve içinden geçtiğiniz sürece göre değerlendirmede bulunursunuz.  İlişkisi sağlam temelli olanlar için bu dönem, yoğun duyarlılığın koruma ve sahiplenme içgüdüsüyle birleştiği bir zaman aralığıdır. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde hoşgörüyü, sempati, iyi niyeti ve duygusal bütünleşmeyi kendi aralarında kolaylıkla sağlamaları mümkündür.  İlişkisi olmayanlar bu dönemde, güven, sadakat olguları güçlü, ailevi ve toplum değerlerine saygılı, sahiplenici ve koruyucu kişileri çekici bulabilirler. Venüs-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 7, 12, 13, 14, 15, 21 Haziran


Tüm Burçlar Not: Haziran Aylık yorumlarımız köşemize eklenmiştir. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

Haziran ayının sizlere huzur, güven, mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

 

Sabah Gazetesi

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızın olabileceğini gösteriyor. Herkesin algılama kapasitesi farklı olduğu için, küçük ayrıntıların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Bugün, bir çok ayrıntı üzerinde yoğunlaşma fırsatı yakalayacak ve kendinize destek verecek şartlarınızı oluşturacaksınız. Olayları en doğru şekilde değerlendirmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme