Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (28 Ekim 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler 28 Ekimsaat 15:04 - 22 Kasım saat 03:20 tarihleri arasında, yöneticisi olduğu Terazi burcunda ilerleyen bir Venüs, iç dünyanıza çekilerek derin duygularınızı gözden geçirmenizi, sizi anlayabilecek ve gerçekten sevebilecek, sabır gösterebilecek gerçek bir ruh eşini arama ihtiyacınızı yoğunlaştırabilir. Eğer imkansız bir aşk yaşıyorsanız vazgeçmenin zor olduğu fakat tutkularınızın gittikçe derinleştiği bir zaman dilimini gösterebilir. Temeli sağlam bir ilişkiniz varsa karşılıklı paylaşımın göstergesidir. Platonik bir aşkı gösterebilir. Kimileri için bu dönem,ilişkisiyle ilgilidüşünmek istediği için sessiz kaldığı bir zamandır.Bazıları için gizli kaçamak anlamına gelebilir.Fakat her şeyden önemlisi kendi arzularınız ve zayıflıklarınızla yüzleştiğiniz bir süreç olması mümkündür.Bir kısım Akrepler için bu süreç ilişkinizle alakalı konularda bir karar verme zamanıdır.Beraberliğinizi tekrar gözden geçirerek bir yön belirleyebilirsiniz.

 

Venüs-Terazi burcu seyri Ekim sonuna kadar önemli bir görünüm yapmıyor.

 

Venüs-Terazi burcu seyrinin önemli görünüm tarihleri: 2, 3, 9 Kasım. 2 Kasım tarihinde çalışma evimiz, sağlığımız, zorunluluklarımızla ilgili alanda geri hareketini sürdürmekte olan Uranüs, yöneticisi olduğu Terazi burcunda seyrini sürdürenVenüs ile bir karşıtlık oluşturuyor.Bu karşıtlık özellikle ruhsal yönden bazı sıkıntıların yaşanmasına neden olabilirveya sizkendimizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Öncelikle içsel sıkıntıların en önemli nedeninin yaşadığınız ilişki veya ilişkilerdeki tutumunuz, sağlığınıza dikkat etmeyişinizolması ihtimali büyük. Seçimlerimiz kaderimiz gibidir. Eğer yanlış bir ilişki içindeysek doğal olarak bu durum işimizi, sağlığımızı, günlük yaşantımızı da doğal olarak etkiler. Yapmamız gereken kendimize dikkat etmek ve şu aralar radikal kararlar almaktan ziyade olanı biteni tarafsız bir gözle görmeye, anlamaya çalışmak. Değişen koşullar karşısında isyan etmek yerine, bu koşulların hazırlayıcısı olan noktaları ele alarak kendimizi ayarlamak, düzenlemek. Hayatınızdaki gereklilikleri,gereksizlerden bilinçli bir şekilde ayıklamayı bilmek lazım. Düşündüğünüz yaşamsal değişimlerin temelinin güçlü olması için gerçekçi hareket etmekte fayda var.Böylelikle hem ruhsal açıdan kendinizi rahatlatırsınız hem de boş yere üzülmemiş olursunuz.

 

 

Sen hep canım ol

Bir yanım

gökyüzü, bir yanım derya olsun

Sende soluklansın hayat

İçimde hiç tükenmeyen bir AŞK ol

Sen hep benim ol

Ne olur benimle ol....iremSU

 

 

 

Umduğunuzdan daha güzel bir Venüs dönemi geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.Ayrıca gecikmenize de neden olacaktır. Bu sebeple kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız. Bugün bireyselliğiniz ön plana çıkacak. Ama tavrınız duygusal olacaktır. Her olaya duygularınızla katılabilirsiniz. İnsanları her konuda kesin tavırlar içinde esneklikten yoksun bir şekilde yargılamak yanlış olur. Sabah saatlerinde öğlene kadar gururlu ve ödün vermeyen bir yapı içindesiniz.

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Bugün yaşananların hızı size yetişemiyor. Her şey bir an evvel olup bitsin ve bütün görevler yerine getirilsin istiyorsunuz. Her zamankinden farklı tavırlarınız çevrenizi duygusal olarak yıpratıp, kardeşiniz veya bir yakınınızla anlaşmazlık yaşamanıza neden olabilir. Sakin olun.

Turk.net

Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz.
Para Durumu: Sizi masraftan korumak isteyen uyarılarda, söylendiği gibi çekemezlikler yok. Biraz gergin sürdürdüğünüz bir para ilişkisinde, karşı tarafta hissedeceğiniz pişmanlıklar sizi yumuşatacak.
İş Yaşamı: İş sizin için eğlence demek. Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işleri de yapmanız şart.
Aşk Yaşamı: Aşktan beklentileriniz oldukça alçakgönüllü. Onu, koşulları içinde değerlendiriyorsunuz. Ama partnerinizin aynı şekilde baktığından pek emin görünmüyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir gelişmede yönlendirme çabaları içindesiniz. Bu gelişmeyle ilgili düşünceleriniz son anda değişecek. Ama gelişmeyi yönlendiremeyeceksiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Araç... Sorumluluklarınızı en iyi şekilde fedakarca yapıyor ve sevdiklerinize kendinizi kanıtlıyorsunuz. Özellikle aile çevreniz sizleri ciddiye alıyor her zaman.

Güneş Gazetesi

Birlikte olduğunuz kişiden uzaklaştığınızı fark etmenize rağmen, onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu idare etmeye çalışmanız anlamsız. O sizdeki değişikliğin farkında. Bir an önce konuşun! Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, birlikte çalıştığınız kişileri şaşırtıyor.

Sabah Gazetesi

Kuruntulu yapınızı daha da arttıracak, duygusal olaylar gündeme gelecektir. Kombinasyon burcunuz.. Yay'da ilerleyen Marssayesinde, akıcı ve hızlı düşünüyor ve ikili ilişkilerinize farklı yorum getiriyorsunuz. Sonradan fikir değişimleri yaşayacağınız için, arkanızdan olumsuz konuşmalarını önlemiş olursunuz. Kardeşlerle bağlarınızı önemseyeceğiniz bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0069 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme