Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (26 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 02:30 Ay-Satürn karşıt görünümün etkisi altında yeni haftamız başlıyor. Kimileri nakit para derdinde, bazıları aşkı hissetme peşinde, bir çoğu güven içinde olma arzusunda. İstekler bitmiyor. Arzular dinmiyor. İnsan huzur bulmak istiyor. Ancak beklenen olmadı mı, ilk yüklendiğimiz  kişi kendimiz oluyoruz. Çok şey mi istiyoruz hayattan diye düşünüyoruz. Yoksa birilerinin kolayca harcadığı bir güzelliğe biz hep mücadele vererek mi ulaşacağız. Bu görünümün ardından Ay, gün içinde Mars ve Pluto ile görünüm yapınca en azından kendimize yüklenmeyi bırakabiliriz. İlişkilerin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissederiz. Evet deriz, Aşk olsun da, gerisi nasılsa olur.

 

Saat 05:11 Venüs-Chiron olumlu görünümü, aşkın bizim için sanki bir doğum gibi yeniden var oluşun işaretçisi olduğunu anımsatıyor. Zorlanmadan ancak  aşırı uçlarda yaşansa bile ondan asla vazgeçmeden hayatımızın tam ortasında yer almasını istiyoruz. O bize şu aralar öylesine gerekli ki. Ancak bir aşk, bizi saklandığımız karanlıklardan ışığa çıkarır. Ancak bir aşk, bizi kendimizle buluşturur. Gücümüzü toparlar, yaralarımızı iyileştirir. Böylesine güzel bir enerjinin hangi konuda olursa olsun sizi mutlu etmesini diliyorum.

 

Saat 16:15 Güneş-Uranüs olumlu görünümü, kendimize güvendiğimiz konularda girişimci gücümüzü sağlıyor. Özellikle işe ihtiyacı olan veya bazı meseleleri artık hızlı bir şekilde yerli yerine koymak isteyen kişiler için enerji vericidir diyebiliriz. Özellikle sağlığınızla ilgili yenilenme türündeki uygulamalar, önemli  ameliyatların başarılı geçmesini, uygulanacak  yeni tedavi usullerinin denenmesinde başarı sağlanabilir. Zeka oyunları,  kas gücüne bağlı aktiviteler, televizyon medya dünyasıyla alakalı işler,  metafizik çalışmaları ve  astrolojiyle ilgilenenler açısından da  yararlı ve kazandırıcıdır.

 

Kazanmak için İLKELERİNDEN taviz verenler
Gün gelir, FAİZİYLE geri öderler………...iremSU

 

 

Yeni haftanın sizlere başarılı girişimler, şans, yenilikler ve mutluluk getirmesi dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bazı kişilerin sözde desteklerinden haz almayabilir veya hain plan kokusu alabilirsiniz. İşaretleri boş geçmemelisiniz! Belli anlaşmalarınız, yatırımlarınız veya sağlık, hukuk ya da finansal konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Size baskı uygulayan kişiler nedeniyle karar vermek zorunda hissedebilirsiniz. Başkalarını etkilemek için para harcamanız gerekmiyor, kendinize ve yeteneklerinize yatırım yapın. Tüm burçlar için gün geneli: Söylenenleri ve olayları çok iyi okumamızda fayda var. Karşımızdaki kişilerin gizli bir ajandası olabilir. İşimizle ilgili ya da değil, kendi yolumuzda mutlu mutlu ilerlerken bazı çarpıklıklarla ya da yanlış durumlarla karşılaşabiliriz, ancak bu tuzağa düşmek ya da arkasındaki mantığı anlamak zorunda değiliz. En az beklenen durumlarda veya en son beklenen kişilerden gelen olay ya da hareketler ‘’ Doğru muduyuyorum?’’ dedirtebilir. Güneş’le olumsuz açılar altında gerçekleşen Yay burcundaki Ay tutulması, Neptün’ün uyumsuz açısı da eklenince yanlış bilgilerin, yanıltıcı kişilerin, gizli kapaklı işlerin, sözde yanımızda olan veya destek veren kişi ya da grupların ön plana çıkabileceği bir sürece işaret ediyor. Net ve yoğun sorular sorulması gereken bir gün. Aynı zamanda, gerilim, sonlanma enerjileri, ufak tefek kazalar, agresif kişiler, sağlık sorunları ya da düşmanca hareketlere karşı da hazırlıklı olunması gereken bir zaman dilimindeyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Eşinizden duyacağınız sözler bugün sizi haddinden fazla rahatsız edebilir. Amacı can yakmak olmasa bile damarınıza basacak tespitlerde bulunabilir. Düşündüklerini dürüstçe dile getirdiği için ona teşekkür etmelisiniz.

Turk.net

Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Bu, sonradan sizi hayal kırıklıklarına sokuyor. Çok uzaktan izlediğiniz bir gelişmeye belli korkularla asla yaklaşmıyorsunuz. Oysa bu tavrınız, bu gelişmenin, zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine neden olacak. Bunu yersiz korkularınızla şimdiden göremiyorsunuz.
Para Durumu: Son yaptığınız harcamalarla durumu iyice zora soktunuz gibi görünüyor. Bunların gereksizliği konusunda sizi kimse ikna edemedi. Ama parayı savurup sonradan üzülmelere alışkınsınız.
İş Yaşamı: Ağırlıklı olarak üzerine eğildiğiniz bir iş var. Bunu kotarmanız halinde ufkunuzun açılacağını düşünüyorsunuz. Yalnız işin haznesi sizin birikimlerinize biraz bol geliyor, bunu da görmelisiniz.
Aşk Yaşamı: Bu taktiği size kim vermişse yanlış vermiş. Kendinizi ağırdan satmakla bir yere varamayacak, belki de onu kaybedeceksiniz. Yanlış yerlerden bilgilenmek yerine, geçmiş deneyimlerinize bakmanız gerekiyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Sonucu birçok kişiyi ilgilendiren ve sizden çözüm bekleyen işi, başladığınız gibi bitirmeniz gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Hata... Fazla düşünmeden bugün ağzınızdan istediğiniz gibi kelimeleri döküyorsunuz. Bu arada açık sözlülüğünüzün yanı sıra insanları yanlışlıkla kırabilirsiniz.

Güneş Gazetesi

Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.

Sabah Gazetesi

Her şeyi kafanıza takıyor ve olumsuz düşünceler içinde dolaşıp duruyorsunuz. Bugün Ay maddi konulara ağırlık vermeniz konusunda sizi yönlendirebilir. Bütçenizi yeniden tanzim etmeli ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Partnerinizin bu konuda size destek vermesini isteyebilirsiniz. Yardım aldığınız zaman başarı grafiğiniz artıyor

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0095 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme