Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (25 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler  Pazar günümüz saat 14:18 olana dek Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Günün en önemli enerjisi, saat 00:51 itibariyle devreye girecek olan Mars-Satürn görünümüdür. Bu oluşum, en azından biraz olsun toparlayıcı ve bir parça olsun rahatlatıcı olabilir. Yapmak istediğiniz veya üzerinizde baskı oluşturan, endişe uyandıran meseleleri ciddi anlamda gözden geçirmenizi, kendinize güven duymanızı sağlar. Böylece şu sorunlarımı kendime dert etmeyeyim, bu konuları şöyle çözmeye çalışayım diyerek kendinizi motive edebilirsiniz. Ay-Boşluk etkisi altında, tabii ki yeni bir uygulama veya kararı devreye koymayacağız. Bu etki bitene kadar tedbirli olup, sadece incelemede bulunacağız.

 

 

Saat 14:18 itibariyle Ay-karşıt burcunuz Boğada ilerlediğinde, siz partnerinizle aranızdaki farklılıkların aslında bütünleştirici olduğunu düşünürseniz gayet huzur bulursunuz. Unutmayalım ki, o sizden farklı bir kişi ve siz de öyle. Ayrıca Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür ve birbirinize yönelmenizde yardımcı olur.

 

Saat 23:53 Ay-Venüs karşıtlığını aslında zorlayıcı bulmuyorum. Venüs şu aralar ilişki evinizde ilerliyor. Ay, burcunuzda. Burada sorun çıkaran olsa olsa, iki tarafın inatlaşması olur. Ya kıskançlıktan veyahut farklı bir sebeple birbirinize olan yönelişinizde restleşmeler görülse de, aslında aranızda büyük bir tutkunun oluşmasını sağlar.

 

 

Baharda gel, gel ki saçımda gelinciklerle seni karşılayayım.....
İstersen sonbaharda gel, gel ki,,,bir ağacın altında yapraklar saçlarıma düşerken sana, seni sevdiğimi söyleyeyim
Kışın gel,,gel ki,,,saçımdaki akları sen görmeden karlarla örteyim.,,,
Yazın gel,,gel ki,,seni güneş bileyim...
Ve artık gitme ne olur
Dört mevsim yanımda kal
Seni cennetim bileyim........iremSU

 

 

Mutlulukların her daim bizlerle olması dileğimle. Mutlu Pazarlar.

Hürriyet Astroloji

Siz bir erkekseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz. Herhangi bir önemli işiniz yüzünden birlikte olduğunuz kadını görememek gibi bir durumunuz varsa yapacağınız en iyişey, işinizi erteleyip, zamanınızın çoğunu birlikte olduğunuz kadına ayırmanızdır. Siz bir Kadınsanız durum daha farklıdır. Bugün, birlikte olduğunuz erkekten, sevgilinizden ya da evliyseniz eşinizden bir hediye almanız olasıdır. Hangi cinsiyette olursanız olun, eğer zamanınızı ciddi konulara ayırırsanız sizin için bir sinir gerilimi ve münakaşa kaçınılmaz olabilir. Bugün ciddi konlarla iş ve para ilişkileriyle ilgilenmeniz için uygun değildir. Fizikselden çok kafanızla haraket etmeli, ileriye yönelik planlarınızı gözden geçirmeli ve eğlenceye zaman ayırmalısınız. Eğlence ya da kültürel aktiviteler için istek ve gerek duynmasanız bile bu tür aktiviteler sizi canlandıracak ve bilinçaltı rahatlamanıza sebep olacakları için onlara ağırlık vermelisiniz.

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

Ne zamandır ailenize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Biraz kendinizle ilgili konulara odaklandı-nız. Ama bugünü onlarla bir arada geçirerek en büyük iyiliği kendinize yapacaksınız.Hareketli, yorucu ama güzel bir gün sizi bekliyor. Para konusunda olumlu haberler var.

Turk.net

Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulacaksınız. Çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde çabalarınız, ilgi görecek. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz.
Para Durumu: Yatırım, paranızı değerlendirme düşüncenizde, yeni birilerine danışma niyetleri içine gireceksiniz. Yakın bir zamanda yaptığınız görüşmelerden bugünlerde yanıt gelebilir.
İş Yaşamı: Hayatınızda iş olanaklarını neden olarak gösterip büyük bir değişiklik yaptınız. Ama bu değişikliğin içinde iş hayatınızla birlikte birçok şey vardı. İş konusunda daha doyumlu bir hale gelmiş değilsiniz. Diğer kayıplarınızı ise sadece yad edebileceksiniz.
Aşk Yaşamı: Aşk hayatınız sürprizlere açık. Yanlış anlamalar karşısındaki tutuculuğunuz önümüzdeki günlerde size bazı bedeller ödetebilir. Gelecek günlerin niteliği tamamen sizin elinizde görünüyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugünlerde sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip tepki çekiyorsunuz. Her konuda bir görüş belirtmeniz gerekmiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Kutsal Adam... Sağlığınızı ve alışkanlıklarınızı bugün ufak çaplı da olsa değiştirmeniz sizin menfaatinize olacak. Gösterişi sevmiyorsunuz. Ancak abartılı davranıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.

Sabah Gazetesi

Her şeyi kafanıza takıyor ve olumsuz düşünceler içinde dolaşıp duruyorsunuz. Bugün Ay maddi konulara ağırlık vermeniz konusunda sizi yönlendirebilir. Bütçenizi yeniden tanzim etmeli ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Partnerinizin bu konuda size destek vermesini isteyebilirsiniz. Yardım aldığınız zaman başarı grafiğiniz artıyor

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme