Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (24 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 03:34-Pazar günü saat 14:18 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Başkalarına karşı mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

 

En başta sağlığımız yönünde etkili olan bu zaman dilimi,duygusal açıdan bizi zorlayabilir. Çünkü Ay, bizzat ruh halimizle birebir alakalı bir astrolojik simgedir. Her durumu gerginlik içinde ele alabiliriz. Kadınlarda özellikle duygusal hezeyanlar fazlasıyla hakim olabilir. Ay ışığından düzgün bir şekilde istifade edememek, kendimizi yalnız bırakılmış gibi hissetmemize nede olabilir. Çevremizle bağlantı kurmak pek istemeyiz. Çünkü bizim ruh halimizi anlayacak insan sayısının az olduğunu düşünürüz. Şöyle bir içimize dönerek kendimizle baş başa kalabiliriz. Çalışan kişiler genel olarak verimli bir gün geçirmemenin sıkıntısını duyabilirler. Ancak rutin işler gayet hızlı biçimde bitirilir. Yeni bir işi düzgün şekilde işler hale getirmek kolay değildir. Tespitlerde bulunmak, değerlendirmeler yapmak tamamen içe dönüktür. Ben boşluk etkisini çok fazla olumsuz bulmasam da, hangi konuda olursa olsun bizi çözümsüz bıraktığını düşünüyorum. Kişisel bakım veya sağlık taraması gibi konular üzerinde durulabilir. Çalışma hayatında bugünhatalı işlerin çıkması ihtimaline karşılık dikkatli olmakta yarar vardır.

 

Işığınızla aydınlandık

Varlığınızla güçlendik

İnsan olmayı öğrendik

Ne yapsak hakkınız ödenmez

Sevgili Öğretmenlerimiz

Sizi üzdüysek, bilmeden kırdıysak

Bizi lütfen affediniz.

 

Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun

Mübarek ellerinizden öperiz………iremSU

 

 

Tüm Öğretmenlerimizin, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven tüm insanların 365 gününü kutluyoruz

 

Saygılarımızla,

 

 

Zevkli, huzurlu, ışıltılı ve mutlu bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Planlarınızda belli uyarlamalar yapılması istenebilir, dozunda bir hızla ilerlemelisiniz. Karmaşık olan herşeyden uzak durmalı, hayatı basit şekilde yaşamalısınız bugün için. Öfkeli veya anlayışsız kişiler sizi engelleyebilir ve sıkabilir. Net bir bakış açınız olması olumlu yönde ilerlemenize olanak tanıyacaktır. Tamirat işleri veya tamir edilmesi gereken ilişkiler size pahalıya mal olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Özel hayatımızda veya ilişkilerimizde(yeni bir şehir, farklı bir ortak, sevgili v.b, iş ya da kariyer değişikliği, rejime ya da spora başlama v.b) uzun yıllardır düşündüğümüz değişiklikleri yapabileceğimiz günler.Girişimci olabilir, sorumluluk alabilir, olumlu adımlar atabilir, destek bulabiliriz. Ancak, girişimde bulunmadan önce, gerçekten düzeltilebilecek yerlerle ve konularla mı uğraştığımızıya da eski koşulları yenilerine transfer etmeye mi çalıştığımızı iki kere sorgulamamızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Ay burcunuzda yerini alırken pek çok engeli aşmanız gerekiyor. Duygusal açıdan yorucu olan son dönemin etkilerinden uzaklaşmalı, girişimlerinize devam etmelisiniz. Hayatınızda attığınız yeni temellerin önemi sizi dik durmanız konusunda uyarmakta. İlişkilerde yaşanan güç çatışmaları ise yeni bir günden belirlemeniz konusunda etkin olacak.

Vatan Gazetesi

Aklınızı kurcalayan bazı gerçeklere ulaşmak ve size karşı söylenen bazı lafların asıl nedenini bulmak için biraz uğraşmanız gerekebilir. Ya çok fazla takılmayın söylenenlere ya da görünen yüzeysel anlamıyla yetinmeyin.

Turk.net

Bugün sizi mutlu edecek. Uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Bu eski dostlarla paylaştıklarınız sizi rahatlatacak. Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman olmuştu, arada bir toplanıp böyle sohbetler etmenin çok iyi olacağını düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın.
Para Durumu: Yakın bir dostunuz sizden borç isteyebilir, halbuki daha yakın bir zamanda o sizin borç talebinizi geri çevirmemiş miydi? Ama olsun kinci olmak size yakışmıyor, hem zaten bu davranışınız ona yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlatabilir.
İş Yaşamı: İşinizi seviyor ama işyerindeki gruplaşmalardan olumsuz etkileniyorsunuz. Üstelik siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bu olaya kayıtsız kalamıyorsunuz, zaten doğru olanı da bu değil mi? Bu olayın üstüne gitmeye devam edin.
Aşk Yaşamı: Yeni bir ilişkiye başlayabilecek olma ihmali sizi heyecanlandırıyor. Hele karşınızdakinin de size karşı olumlu duygular taşıdığını bilmek bu heyecanınızı daha da arttırıyor. Ama yinede herşeyi oluruna bırakmakta yarar var.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Duygusal kişiliğiniz fazla üzülmenize neden oluyor en iyisi duygularınızı birazda mantıkla harmanlayın ki çevrenizdeki fenalıklardan fazla etkilenmeyin.

Takvim Gazetesi

Kartınız Zaman... Zaman kaybeder bir haldesiniz. Elinizdeki her şeyi bir kenara bırakıp oyunu terk eden dışlanmış çocuğu oynuyorsunuz. Oyunu hakimiyet altına alın.

Güneş Gazetesi

Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.

Sabah Gazetesi

Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir vekoşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktivitelerinizi için birleştirebilirsiniz.Yaşam kalitenizi yükseltmek istemeniz en doğal hakkınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme