Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (20 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 07:19  itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, öncelikle parasal konularda, kazanımlarınızla alakalı her mevzuda, manevi olarak önemsediğiniz her olguda, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, yaşamınızın tüm kontrolü ele geçirmek isteyebilirsiniz. Kimi zaman geleceğinizle alakalı konularda, kuruntu ve kuşkulu davranırken kimi zaman ekonomik iniş ve çıkışlarınıza çözüm bulmak adına gayet keskin bir ifade gücüne sahip olabilirsiniz. Özellikle maddesel açıdan güvenceniz bu aralar son derece önemlidir. Bugün bu mevzu çok daha fazla ön planda olacağından, finansal açıdan, umduklarınızın karşılığını bulamadığınızda etrafınızdaki insanlarla gerilim yaşamanız mümkündür. Bunun maddecilik veya kimilerinin söylediği gibi cimrilikle alakası yoktur. Sadece hakkınız olanı almak ve hayata çok daha güvenle bakmak niyetindesinizdir.

 

İş yaptığınız kişiler, maaşınızı arttıracak insanlar, alacaklarınız veya borçlarınızla alakalı olarak kafanızın içindekileri hayata uygulamak adına bugün daha hırslı davranmanız, hatta kimi insanlarla karşı karşıya gelerek, yeter diyebilmeniz bu enerji altında görülebilir. Bunun aslında en önemli sebebi, kendinizi her alanda güçlü bir şekilde ifade etmek arzunuzdur. Siz artık, birilerine hesap vermek, onların direktifleriyle hareket etmek ve yeteneklerinizin heba olmasına izin vermek niyetinde değilsiniz. Ne az ne de çok, sadece çalışmanızın karşılığını görmek istiyorsunuz. İşte bugünkü enerjiler altında, olur da karşınızdaki bir insan veya bazı gelişmeler, bu yönde olmadığı takdirde, isyankar tavırlar göstermenizin mümkün olabileceğini düşünerek, dikkatli ve sakin olmanızı öneriyorum. Gün içinde, diğer kişilerin de aynı sizin gibi, haklarının ve haksızlıkların peşine düşebileceklerini bilirseniz, kimseyle çatışmamanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Saat 18:19 Venüs-Chiron arasındaki zorlayıcı görünüm, bizi içten içe üzmekte ve kimi zaman tedirgin ederek elimizi kolumuzu bağlamakta olan durumlara, hem aşk hem de para anlamındaki isyanımızın göstergesidir. Artık canımıza tak ettiren bu iki konu, bir an önce çözülmelidir ve bu çözülmediğinde kendimizi güvende, huzurlu, keyifli ve mutlu hissetmemiz neredeyse imkansızdır.

 

Bazen inandığımız, değerli bulduğumuz bir GERÇEK, asla kabul edemeyeceğimiz bir YANILGIYA dönüşebilir…….iremSU

 

Ağzımızın tadı hiç bozulmasın. Sağlıklı, verimli ve huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün yeni işlere başlamaktan kaçınmalısınız. Başkalarının sorunlarını halletmekle uğraşırsanız kendinizi ilgilendiren önemli fırsatlar kaçırabilirsiniz fakat gene de sizden yardım istemek için gelen kimselere istedikleri yardımı sunmalısınız. Bugün sizi sadece isteyip de, gerekli gayreti sarfetmemek durdurabilir. İş konularında son derece kararlı olmalı ve cesaretinizi kırmamalısınız. Eğer işsizseniz ya da yeni bir iş arıyorsanız vasıflarınıza uygun bir iş bulabileceksiniz. Gerek iş, gerek zevk için yolculuk yapabilirsiniz. Her konuda çabuk davranmanız menfaatinizedir. Para konusunda sıkıntınız varsa ona da çözüm bulmak için en uygun günlerden birindesiniz. Son günlerde yaşadığınız sıkıntılara rağmen aktif ve güçlüsünüz. Karşı cinsin beğenisini kazanıyorsunuz ve istediğiniz ilişki ister duygusal, ister sadece geçici bir macera olsun, onu gerçekleştirebilmeye muktedirsiniz.

Milliyet Astroloji

Artık derlenip toparlanmakta kararlısınız. Günlük işlerin ağırlık kazanması ile kendinizi daha iyi organize edebilirsiniz. Önceden başlayanişlerin sonuçlanması adına hızlı kararlar almanız gerekebilir. İşte belirlediğiniz hedefler netleşmekte. Ancak kısa vadede değişik teknikler kullanmak, becerilerinizi yeniden gözden geçirmek doğru olacak.

Vatan Gazetesi

İş ortamınızda yaratmaya çalıştığınız değişiklik imkansız olmaktan çıkıyor. Bu yenilik para akışını da hızlandıracak cinsten. Çekinme-den uygulayın. Anne-babalar, çocuğunuz için yapılacak bir harcama bütçenizi oldukça zorlayabilir ama bu kaçabileceğiniz bir gider değil.

Turk.net

Bu günlerde biraz gezenti oldunuz. Her akşam bir yerdesiniz. Ve her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Uzak bir tanıdığınızın mutlu gününe davet edileceksiniz. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz.
Para Durumu: Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek. Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, girmek istemeyeceksiniz.
İş Yaşamı: Şansınızın tahriklerine kapılmamanız gerekiyor. Aktiflik ve girişkenliğiniz şu günlerde had safhada. Bundan yararlanma eğiliminiz, sizi bazı yanılgılara sokabilir, sınırlarınızdan taşmak isteyebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Geçmiş bir hafta sonundaki yarım yamalak tanışıklığın yaşattığı heyecanı unutamıyorsunuz. Acaba benim de izim kaldı mı sorusu beyninizi tatlı tatlı kemiriyor. Öncelikle onun araması için koyduğunuz süre tükendi. Siz onu arayacaksınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen, çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa, bunu biriyle paylaşmalısınız.

Takvim Gazetesi

Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugünhayatınıza girecek.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.

Sabah Gazetesi

Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Satürn karşıt evinizde yer alırken, sosyal ve ortaklık ilişkilerinde inatçı bir tavırsergilemeyi tercih ediyorsunuz..İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelecektir..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0074 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme