Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (15 Mayıs 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Pazar günümüz Ay-Terazi burcu seyir etkinliği altında başlıyor.  İçsel huzurunuz sizin için son derece önemli olduğu için elinizden geldiğince durumları ılımlı bir şekilde ele almaya çalışırsınız. Ay-Terazi burcu geçişi bunu yapabilmenizde size destektir.

 

Saat 12:29 Ay-Jüpiter, 18:52 Ay-Merkür ve 19:02 Ay-Venüs karşıtlığında ileriye dönük hedefleriniz konusunda bazı kişilerle görüş alışverişinde bulunmanız gayet yararlı. Aşk konusunda ise bireysel arzularınıza gem vurmakta zorlanabilirsiniz. Burada önemli olan nerde ne yapacağınızı bilmek ve deyim yerindeyse sapla samanı birbirine karıştırmamaktır.

 

Saat 19:02-19:32  arasındaki boşluk etkisinin yaratacağı durgunluğu doğal karşılamak gerekir. Bedensel ve ruhsal anlamda sizi tedirgin edebilecek kişilerden uzak durmakta fayda vardır.

 

Saat 19:32 sonrası burcunuzda  ilerleyecek Ay etkisi altındayken, ilişkinizi ilgilendiren konularda iradenizi ön planda tutmanız faydalıdır. Tartışma ve gerginlik yerine uzlaşı ve hoşgörülü davranmak belki de içinden çıkamadığınız bir çok konuda size fayda getirebilir. Güç arzunuz bu saat itibariyle yükselir. İster istemez kendi fikirlerinizin kabulünden yana tavır alabilirsiniz.

 

Mutlu, keyifli ve huzur dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle daha az pratik ve daha az gerçekçi olacaksınız.Önemli duygularınızı kendinize saklayarak, biraz içe kapanık bir tutum izleyeceksiniz. Ancak sıkıntılarınızı gerçek dostlarınızla paylaşırsanız, az da olsa bir rahatlama içine gireceksiniz. Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor. Son zamanlarda ona karşı gösterdiğiniz ilgisizlik onu kırmış bulunuyor.

Milliyet Astroloji

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Vatan Gazetesi

İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulamazsınız. Birilerine güvenin. Şüpheci tutum izlemeniz insanların sizden uzak durmasına neden oluyor. Yeni projeleriniz kariyerinize artı bir katkı sağlayabilir.

Turk.net

Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Ama bu üzüntüyle, konu hakkındaki birtakım abartıları da paylaşmış oluyorsunuz. Bugün hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişikliklerinden birini gerçekleştirmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gelecek bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu fırsata ilk adımı atmış olacaksınız.
Para Durumu: En kötü koşullarınızda bile oldukça rahat davranıyor, savurganlığı elden bırakmıyorsunuz. Paranın hiç kıymeti kalmadı düşünceniz doğru. Ama para sıkıntılarınızın özel nedeni bu değil.
İş Yaşamı: Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.İş ilişkileriniz sabrınızın sınırını zorluyor. Epeyce zamandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayı düşüneceksiniz.
Aşk Yaşamı: Son zamanlarda yaşadığınız korkuyu şu günlerde iyice büyüttünüz. Bu korkunuzla hesaplaşmanızda yarar var. Onu kaybedeceğinizi kura, kura sonunda kaybedebilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Aşk hayatınızda kendinizi yenilemeniz oranında ilişkinizi ve beklentilerinizi de yenileyeceksiniz. Kaybetme korkunuzu, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kafanız çok karışık. İnsanları anlamakta güçlük çekiyor ve yardımcı olamıyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Bugün çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız. Dostlarınız her an sizi yanlarında görmek istiyorlar. Ay ve Merkür, düşüncelerinize aktiflik verirken, duygusal konularda önemli aşamalar kaydedeceksiniz. İyi bir diyete ihtiyacınız var.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme