Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (11 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 06:22 itibariyle Ay-karşıt burcunuz Boğada ilerlediğinde, siz partnerinizle aranızdaki farklılıkların aslında bütünleştirici olduğunu düşünürseniz gayet huzur bulursunuz. Unutmayalım ki, o sizden farklı bir kişi ve siz de öyle. Ayrıca Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür ve birbirinize yönelmenizde yardımcı olur. Sorun çıkarmayan, bilakis  çözebilen, engelleri aşmanızda yardımcı olan, size zaman ayırabilecek ve sizinle ilgilenebilecek bir sevgiliye, eşe ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinizin cinselliğe önem vermesini, sakin ve aklı başında davranmasını, hayal gücünüzün sınırlarını zorlamasını istersiniz. Fazlasıyla tutkulu ve güvenliği önemseyici tarzda hareket edebilirsiniz. Gün boyu, sevginin, sağlıklı bir ilişkinin ne kadar kıymetli bir şey olduğunu düşünürüz.

 

 

Çünkü huzur ve güven varsa insan kendini her alanda başarılı hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilir. Tabii ki kimse yaşamını yalnız geçirmek istemez. Ancak tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişkinin içinde kaybolmak da bir o kadar acı vericidir. Özellikle karşıt burcumuzda ilerleyen Ay günlerinde tutkularınızın daha fazla yoğunlaştığını hissedebilirsiniz. Bu hissediş kaygılarınızın da büyümesi anlamına gelebilir. Dileğimiz o dur ki herkes aradığı aşkı bulsun ve mutlu olsun.Saat 15:05  Ay-Neptün olumlu görünümü, ciddi niyetli veya arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

 

 

Ne kadar uzak durabilirim ki kendimden
Kendime düşmansam, kime dost olurum ki ben,,,,,iremSU

 

Kendimize ve hayata yakın, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Ortaya çıkartmak için zorlandığınız şeyleri korumanız gerekiyor. Belli bir durum ya da müdahale, tarzınızda veya yöntemlerinizde dalgalanmalara neden olabilir. Ancak, hala ipi göğüsleme veya konu her neyse istediğinizi alma ya da yapma şansınız var, unutmayın! Sezgileriniz size doğru yolu gösterecektir. Doğruları filtrelemeden duygularınızı dile getirebilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Gündeminizde pek çok konu önceliğini koruyor. Birebir ilişkilerde aradığınız güven ve beklentiler sorun kaynağı olabilir. Yeteri kadar sevilmediğinizi düşündüğünüz bu dönem aşırı kontrol edici yanlarınız sorunları büyütebilir. Ortaklıklarda yeni adımlar atmak istediğiniz görünüyor. Olayları, tek başına ilerlemekte ısrarcı olmayın.

Vatan Gazetesi

Bugün eşinizin bazı konularda sizin için karar vermesine, destek olmasına ve bazı sorumluluklarınızı üstlenmesine izin verin. Eğer yoğun temponuza rağmen “her şeyi tek başıma yaparım” derseniz zaralı çıkabilirsiniz.

Turk.net

Sizin neşeli ve eğlence dolu arkadaşlara ihtiyacınız var. Bu yüzden alacağınız davetlere katılmanız gerekiyor. Sevdiğiniz insanın kaprislerine dayanacak gücünüz kalmasa da ondan vazgeçmeyi düşünmüyorsunuz. Bugün ailece sinirlerinizi gerecek bir olay yaşayabilirsiniz.
Para Durumu: Kısa zaman önce gelirinizde beklemediğiniz bir artış oldu . Bu artış sayesinde ekonomik olarak oldukça rahatladınız. Bu gelir artışını iyi değerlendirmeli ve yatırıma yönelmelisiniz.
İş Yaşamı: İş yerinde olmazsa olmaz şahsiyetlerden biri haline geldiniz. Çalışkanlığınız ve zekanız ile kısa zamanda bu konuma geldiniz.İş yerinizde geldiğiniz bu konumu hazmedemeyen bir arkadaşınız ile bugün uzun uzun konuşacaksınız.
Aşk Yaşamı: Sevdiğiniz insan son zamanlardaçok fazla kaprisli davranmaya başladı. Bugünde bu tür davranışları ile sizi bunaltacak. Fakat bir türlü ona karşı koyamıyor ve her tür davranışını yutuyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Sevdiğiniz insana karşı çok fazla iyi niyetlisiniz. Biraz daha soğukkanlı olmalı ve inisiyatifi onun eline bu kadar bırakmamalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.

Sabah Gazetesi

Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Toplumsal olaylarda zincirleme konuları birbirine bağlayan çalışmalarla başarılı bir grafik sizi bekliyor. Mantıklı davranışlarınızın size kazandıracağı statü sayesinde istediğiniz platformu yakalayabileceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0108 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme