Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (08 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler Cuma günümüz  saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek.  Etrafınızla olan iletişiminiz ve girişimleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Ay boşlukta olduğu zamanlar hayati kararlar almak yerine  eksiklerinizi tamamlamanız, sağ duyulu davranmanız gayet yararlıdır. Sıradan günlerde, tespit edilmesi mümkün olmayan bir çok detay boşluk etkisi altında göze çarpabilir. Hatta bu yüzden de yanlışlarınızı düzeltmek gayet  kolaydır. Şöyle bir kendinizi gözden geçirdiğinizde gerçekçi saptamalarda bulunmanız mümkündür. Eğer dürüst bir yüzleşmede bulunursanız,  kendinizi düzenleyebilirseniz hakikaten  faydalı olduğunu görürsünüz.

 

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk saatlerine denk geldiği için, amacımıza giden yol üzerindeki yavaşlamaları doğal sayalım. Öyle çabucak her şey pişmiş yemeye hazırmış gibi düşünmeyelim. Bir bakalım duruma ve gözlem altına alalım meseleleri. Aşk hayatımız, çalışma yaşamımız  ve başkalarıyla olan her türlü paylaşımımızda aşırı vericilikten veya aşırı hassas düşünmekten ziyade  olan bitene bakalım. Zaman faktörünü önemseyelim.

 

Saat 21:17  itibariyle Ay, Kova burcunda ilerlemeye başlarken, odak noktanızda   eviniz ve aileniz baş sırayı alabilir.  Birlikte yaşadığınız insanlarla olan temasınızı daha güçlü kılmanız, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için istekli olmanız faydalıdır. Sorumluluklarınız konusunda özen göstermeli, size ihtiyaç duymaları halinde gereken desteği vermelisiniz. Bu enerji altında sabırsızlık ön plandadır. Değişim isteğinin yükselmesi fakat olanaklarınızın kısıtlı olması keyifsizlik yaratabilir. Bulunduğunuz ortamdaki kurallar sizi daraltabilir. Özgür olmak ihtiyacınız baskındır. Bu yüzden de üzerinizde denetim uygulanmasına tahammülünüz yoktur.

 

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,
Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …iremSU

 

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Başkalarıyla planlanan iş ve projeler yeniden ve size uygun şekilde resmedilebilir. Taleplerinizi dile getirmenizde fayda var. Durumunuzu ve yapmak istediklerinizi anlayan kişilerle çalışmanız amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak yönde ilerlemenize yardım edebilir. Aşk hayatınız veya sevdiğiniz kişiler üretkenliğinizi azaltabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Şans ve başarı getiren pek çok gelişme sizi etkilemekte. Yakın çevrenizde göreceğiniz destekle planlarınız ilerletme şansınız. var. Özellikle eğitsel konularda önemli adımlar atmaya kararlısınız. Öğrendiklerinizi sağlam bir temele dayandırmak, başkalarını ikna edebileceğiniz konuşmalar öncelikleriniz.Kendinizi her açıdan geliştireceğiniz zamanlar çok yakın.

Vatan Gazetesi

Kısa toplantılar ve görüşmelerin yoğun olabileceği bir gündesiniz. Bu kadar hareketli yaşadığınız günün bitiminde biraz daha sakin bir ortamı tercih edebilirsiniz. Ama sanki heyecan ve eğlence bu duruma baskın gelecek.Size enerji verecek kişilerle plan yapabilirsiniz.

Turk.net

Yorucu bir gün geçireceksiniz. Fazla sayıda sorumluluk yüklenmek, bu sorumlulukları yerine getirirken bazı sorunlar yaşamak canınızı sıkacak. İşiniz üzerinde yoğunlaştığınız bu günlerde macera arayan tiplerin de karşınıza çıkması canınızı sıkacak. Uzaklara giden dostlarınızıözlüyor, onların gelmesini dört gözle bekliyorsunuz. Yakınlarınızdan alacağınız iyi haberler sizi sevindirecek.
Para Durumu: İşinizle ilgili kafanızdaki belirsizlikler sizi tasarrufa yöneltti. Bu sayede bir miktar para biriktirdiniz. Şimdi bu parayı nasıl kullansam diye düşünüyorsunuz. Bu konuda bilenlerden yardım alabilirsiniz.
İş Yaşamı: Çevrenizde gelişen olaylara karşı aşırı duyarlı olmanız yarın ne olacak endişenizi arttırıyor. İşinizin geleceği ile ilgili korkular yaşıyorsunuz. Sakin olun ve çalışmalarınızı aksatmadan sürdürün.
Aşk Yaşamı: Sevgilinizle inişli çıkışlı bir ilişkiniz var. İlişkiniz bugünlerde çıkış evresi yaşamakta. Her şey çok iyi ve sıcak devam ediyor. Hep bu şekilde devam etse diye dua ediyorsunuz ama siz de çok iyi biliyorsunuz ki devam etmeyecek.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Beslenmeniz konusunda da çok dikkatsizsiniz. Bugün sağlıksız beslenmeniz sebebiyle problemler yaşayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz. Bu da moralinizi oldukça bozacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Güneş Gazetesi

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilir, sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. İş hedeflerinizi gözden geçirerek, gerçeklerle ve halihazırdaki şartlarla uyumlu hale getireceğiniz dingin bir gün. Amaçlarınıza ulaşmak için tutarlı davranmak zorunda olduğunuzu unutmayın.

Sabah Gazetesi

Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için; her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz. Alacağınız haberleri olumlu bir şekilde kendi tarzınıza göre yönlendirebilirsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Değişik alanlarda tercihlerinizi kullanabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0057 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme