Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (06 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler saat 19:55olana dek Ay-Boşluk etkisi devam ediyor.Eğer bir satış işlemimiz varsa, öncelikle alıcı olan kişinin güvenilirliğine dikkat edelim. Sözünde durur mu durmaz mı buna bakalım. Beklenti içinde olduğumuz paralara güvenip işlere kalkışmayalım. Eğer gerçekten cüzdanımıza girerse, ona göre hareket ederiz. Kayıp, kazanç anlamındaki işlerimizde gözlerimizi dört açalım. Araba alım satım işlerinde konusunda güvenli kişilerle çalışalım. Boşlukta ilerleyecek Ay, kaybolan bir eşyanın bulunmasında yardımcıdır. Ancak bir malı satın almadan önce mutlaka kontrolden geçirelim. Mümkünse bu zaman aralığında almayalım. Cüzdanımıza, çantamızı dikkat edelim. Borsaya para yatıracaksak dikkatli olalım. Para işlerinde özenli davranalım. Hesabımızı bilelim. Mali yönden fayda sağlamayan işlere kalkışmayalım. Kimseye borç vermeyelim. Ticari konularda akıllı olalım. Stok kontrolleri, bütçe gözden geçirmeleri için boşluk gayet yararlıdır.

 

 

Saat 19:55itibariyle Oğlak burcundailerleyecek Ay, ciddi düşünülmesi gereken meseleler açısından gayet yararlıdır. Ancak sağlığınıza özel önem veriniz.

 

Saat 21:08 Venüs-Uranüs görünümü, geleneksel düşüncelere karşı çıktığınızı, muhalefet ettiğinizi, sizi zorlamaların asla yıldırmayacağını, bazen umulmadık garipliklerde bulunmanızın mümkün olduğunu gösteriyor. Bunların altında yatan neden, baskılar altında çökmek istemeyişinizdir.

 

Saat 23:31 Ay-Merkür olumlu görünümü, kendiniz içinyararlı olabilecek değişimlerde bulunabilirsiniz. Her olayın altında yatan asıl gerçeğe ulaşmak adına çaba sarfedebilirsiniz. Duygu dünyanızla ilgili meselelerde kendi fikirlerinizi baskı yoluyla göstermeye çalışmak, her konuda haklı olduğunuzu düşünmek yerine dinlemeyi bilmeniz son derece önemlidir.

 

Saat 23:41Ay-Neptün olumlu görünümü,aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmelerin işaretidir.

 

 

Zordur tabii ki köklendirmek bir tohumu, dönüştürmekbir çiçeğe…Emek ister,,sabır ister, zaman ister,,,İnsanoğlu sabırsız,, her şey hemen olsun ister…..iremSU

 

 

Zorlukları, güce dönüştürmemiz, güzelliklerle dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Olumlu öneri ve tavsiyeler alabileceğiniz günler. Çevrenizdeki kişilere yanıldıklarını söylemeniz, sadece kendilerini ispat için daha fazla zamanınızı almaları anlamına gelebilir. Bazılarını oluruna bırakmakta fayda var. Yapılması gerekenleri yapabilmek ve sorunlardan uzak durabilmek için bir fikirden diğerine geçebilirsiniz. Konsantrasyonunuz ve istikararınız inatçı bir durumun çözümünde rol oynayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Dikkatli davrandığınızda neler yapabileceğinizi gördünüz. Kendinize yeni kaynaklar ararken ödemelerinizi dengelediğiniz söylenebilir. Bu dönem alınan kredilerin yatırımlarınız üzerindeki etkisi kuşkusuz önemli. Kişisel açıdan kaynak yaratabileceğinizi projeler de üretebilirsiniz. Bütçenizi sağlam kılmak adına bir süre daha tutumlu olmaya gayret edin.

Vatan Gazetesi

Para harcama potansiyelinizin olduğu bir gündesiniz. Daha doğrusu bu konudaki iyimserliğiniz, tutumlu tavrınızın önüne geçebilir. İyimser olmanız güzel. Ama siz yine de gereksiz olan şeylerden kaçınmaya çalışın. Aileden gelecek destek işlerinize hız katacak.

Turk.net

Bugün, oldukça neşeli olacaksınız. İş yerinizdeki bazı idari problemler ve yoğun tempo biraz canınızı sıkabilir. Fakat bunların hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Bugün ailenizle süregelen problemlerinizi fazladüşünmeyeceksiniz.
Para Durumu: Son zamanlarda oldukça tutumlu davranmaya başladınız. Evinizin ve kendinizin zorunlu ihtiyaçlarını tespit ettiniz. Bu şekilde davranmaya devam edip, gereksiz harcamalardan kaçınmanız çok olumlu.
İş Yaşamı: İş yerinizde bazı mevkilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor.
Aşk Yaşamı: Bir gün iyi, bir gün kötü giden , inişlerle çıkışlarla dolu bir aşk yaşantınız var. Bugün aşk yaşantınız çıkışta olacak. Sevgilinizleçok güzel zaman geçirecek, onun yanındayken kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Birçok konuda pek fazladüşünmeden kararlar almaya kalkıyorsunuz. İlk zamanlar her şey yolunda gidiyor gibi gözükse de ileri ki zamanlarda bu ani kararlarınızın neden olduğu sorunları yaşıyorsunuz.

Takvim Gazetesi

Bugün meraklı, sahiplenen ve biraz da huzursuz birisiniz. İnsanların dikkatini çekmek için böyle davranışlar sergiliyorsunuz. Dış görünümünüz etkileyici olduğu için bunun rahatlığını yaşıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.

Sabah Gazetesi

Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz.. Bugün, riskler konusunda dikkatli olmalı ve kendinize her konuda güvenmelisiniz. Doğru zamanı beklemekte yarar var. Sizi şaşırtmak istemeleri söz konusu olacak. Bazen bireysellikten zarar görebiliyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0068 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme