Akrep Burcu

.Gen.tr

Akrep Burcu Günlük Yorum (05 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Akrepler 5 Şubat saat 16:56-23 Şubat saat 11:41 tarihleri arasında aşk evinizde etkili olacak Merkür-Balık burcu geçişi genel astrolojik doğası gereği, hayallerin güçlendiği, gerçekçi düşünmenin zorlaştığı, sanki güzel bir film izler gibi yaşamı ele almak istediğimiz süreçtir. Aşk, zihnimizi arındıran, bize farklı bir dünyanın kapılarını açan bir rehbere benzer. Kişi bu süreçte aşkın büyülü sahillerinde dolaşan bir kişidir. Kimin ne düşündüğü, gerçeklerin ne olduğu değil, bizim ne hissettiğimizdir önemli olan. Romantik yakınlaşmalar, yazışmalar, konuşmalar bizi fazlasıyla etkiler. Rüyalar ve sezgiler o denli güçlenir ki, ileride karşınıza çıkacak kısmetinizi rüyanızda görmeniz mümkündür. Hatta bunu daha sonra bir araya geldiğinizde siz veya  o dile getirebilirsiniz. Yaşanan aşkın bu dünyanın kirliliklerinden uzak hatta içinde bulunduğunuz zorlukların bile ilacı olarak görebiliriz. Ancak ben derim ki, gerçekçi olmayı, ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeyi unutmayın.

 

 

Bu dönemde  karşınızdaki insanı incelemek, neyin nesi kimin nesidir  diye düşünmek bile istemezsiniz.  Ayrıca yaşadığınız aşkı idealize ederek, görmek istediğiniz şekilde yorumlayabilirsiniz. Çocuk sahibi olma arzusu bu dönemde zihnimizde uyanabilir. Çocuklarımızla alakalı konularda ise, şefkat duygumuz bir hayli yoğun olacaktır. Fakat gerektiğinde disiplinli olmayı da bilelim. Bu süreçte, sanatsal faaliyetlere, mistik konulara, hobilerimize zaman ayırabiliriz. Diğer burçlara da belirttiğim gibi, Merkür 23 Şubat tarihinde gerileyecek. Bu tarihin bir hafta öncesi gölgeli günlerdir. En az geri dönemi kadar etkilidir. O nedenle 16 Şubat  tarihine kadar yenilik anlamındaki işlerinizi uygulayabilirsiniz. O tarihten sonra önümüze ardımıza iyi bakalım. 26 Şubat sonrası  Venüs Balık burcunda seyrine başladığında gayet olumlu bir şekilde, sizleri  şifalandırabilir. Geri hareketin olumsuz yönlerini en aza indirebilir. Merkür-Balık burcu düz seyir önemli tarihleri: 7, 8, 9, 10, 12 Şubat.

 

 

Akıllıca düşünmeli, ne yaptığını ne ettiğini bilmeli. Gerçekçi ve doğru kararlar verebilmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Yaratıcı iş birliklerine ve evinizle ilgili yaratıcı projelere bağlı kalmalısınız.Konuşmalar sevdiğiniz kişilerle sorun yaşamanıza neden olabilir. İyi ilişki kurabilmek için tartışmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Milliyet Astroloji

Maddi durumunuza yönelik arayışlar içindesiniz. Bu alanda daha geniş imkanlar ve yatırım olanakları ile yakından ilgileneceksiniz. Borçlanmak adına yeni adımlar atılabilir. Bir yandan da eldeki kazanımların daha ölçülü kullanılması gereken bir dönem. Risk içeren spekülatif konular sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Dengesizce harcamalardan kaçının.

Vatan Gazetesi

İşi paraya ya da parayı işe dönüştürme konusunda uçuşan fikirler gündeminizde olacak. Eğer ödeme konulu bir olayınız söz konusu ise işler pek de istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Evde huzur bulabileceksiniz. En azından ailenizden birileri beklentilerinize karşılık verecek.

Turk.net

Bugün her türlü iletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsızolabilirsiniz. Düşündüğünüz gezilerin ertelenmesi veya beklediğiniz haberlerin gelmemesi canınızı sıkabilir. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz.
Para Durumu: Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni kazanç olanakları araştırabilirsiniz ama alacağınız haberler sizi ani kararlara da sürükleyebilir.
İş Yaşamı: Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Yıkıcı kişilik çatışmalarından uzak durmalısınız.
Aşk Yaşamı: Yakın ilişkinizde dikkatli olmanız gereken bir gün. İlişkinizin geleceği ile ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve ailenizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Sağlığınızla daha fazla ilgilenme zamanı geldi. Süregelen sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz. İş ortamındaki koşullar genel bir tatminsizlik göstermekte.

Takvim Gazetesi

Neşeniz oldukça yerinde. Bugün sizden beklenmedik şekilde konuşkan ve hareketli olacaksınız.

Güneş Gazetesi

Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.

Sabah Gazetesi

Uzun süredir coşkularınızı ön plana çıkarmak adına yapacağınız çalışmalar içindesiniz. Bugün, satın alma konusunda ısrarcı davranacaksınız.İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün, hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Duygularınızı çok kolay ifade ediyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ekim hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
14 Kasım hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
16 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?
21 Kasım hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Akrep Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0054 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme